Shqipëria

Nesër e pasnesër, Tirana pa drita


               Publikuar në : 18:38 - 09/10/19 M. S

OSHEE njofton abonentët në Tiranë, se nesër dhe pasnesër do të ketë stakime të energjisë elektrike në disa zona. Energjia do ndërpritet, sipas OSHEE-së, sepse po bëhen investime për rikonstruksionin e kabinave në kryeqytet.

Oraret e kufizimeve të energjisë dhe zonat e prekura:

10 tetor

09:00-15:00
Pjesërisht rrugët: “Petro Marko”, “Asim Vokshi”, zona përballë Shkollës “Harri Fultz”

10:00-12:00
Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Manol Konomi”, “Hoxha Tahsim”

12:00 -15:00
Pjesërisht rrugët: “Qemal Stafa”, “Riza Jasa”

11 tetor

09:00 – 15:00
Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Rruga e Durrësit”, “Andrea Kostallari”

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT