E premte, 10 Prill, 2020
12 C
Tirana

Aksidentohet aktori Albano Bogdo (foto)

loading...

Aktori mjaft i dashur për publikun shqiptar, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident. Makina taksi me të cilën udhëtonte, është përplasur me një mjet tjetër tip Ford, që po lëvizte përpara tyre, pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në “Rrugën e Kavajës”.

Sikundër duket qartë dhe nga pamjet në fjalë, aktori ka dalë i tronditur nga taksia, pas përplasjes së makinave. Nga aksidenti ka patur vetëm dëme materiale të dy mjeteve.

 

 

 

- Reklama -
loading...

Më shumë nga kategoriaTë fundit

Si të përballosh ankthin gjatë krizës së koronavirusit

Pandemia e koronavirusit ka transformuar jetën e njerëzve në gjithë botën. Në shumë vende, shkollat dhe bizneset janë mbyllur. Familjet janë ndarë. Njerëzit druhen...

Shkon në 92 numri i viktimave nga koronavirusi në Greqi

Gjashtë persona të tjerë kanë humbur jetën nga koronavirusi, ditën e sotme në Greqi. Profesori Sotiris Tsiodoras njoftoi për 4 raste të reja viktimash dhe...

Mbretëria e Bashkuar po përjeton ditët më të vështira, qytetarët vijojnë të frekuentojnë plazhet

Numri i madh i vdekjeve që po regjistrohet ditët e fundit në Mbretërinë e Bashkuar, nuk duket se i ka ndaluar britanikët, të cilët...

“Financohej nga një grup i rrezikshëm”, Artan Hoxha zbulon detaje për arrestimin e Orgest Bilbilit

Gazetari investigativ Artan Hoxha ka dhënë detaje të reja teksa ka folur sot për konfliktin me armë të Orgest Bilbilit me efektivin e policisë...

Conte i prerë: Masat shtrënguese do vijojnë deri më 3 maj

Italia ka firmosur dekretin e ri për lëvizjen e qytetarëve në situatën e krijuar nga shpërthimi i koronavirusit në vend. Kryeministri italian, Giuseppe Conte mbajti...
Kthehu
WhatsApp KONTAKTO TT