Foto Galeri

Aksidentohet aktori Albano Bogdo (foto)


               Publikuar në : 18:54 - 09/10/19 M. S

Aktori mjaft i dashur për publikun shqiptar, Albano Bogdo, është përfshirë në një aksident. Makina taksi me të cilën udhëtonte, është përplasur me një mjet tjetër tip Ford, që po lëvizte përpara tyre, pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në “Rrugën e Kavajës”.

Sikundër duket qartë dhe nga pamjet në fjalë, aktori ka dalë i tronditur nga taksia, pas përplasjes së makinave. Nga aksidenti ka patur vetëm dëme materiale të dy mjeteve.

 

 

 


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT