Nesër ditë me diell, temperaturat shkojnë në 20 gradë celsius

Sot pasdite (e shtunë, dt. 07) dhe nesër (e diel, dt. 08) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e diel, dt. 08) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 20°C

në vendet e ulëta: 9 / 19°C

në vendet malore: 2 / 14°C

ERA

Sot pasdite (e shtunë, dt. 07) dhe nesër (e diel, dt. 08), era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.