Aktualitet

Moti plot surpriza, temperaturat në rritje për nesër


               Publikuar në : 19:49 - 19/01/20 M S

Sot pasdite (e diel, dt.19) priten reshje lokale të dobëta në qarqet Shkodër, Lezhë, Durrës, Kukës, Tiranë, Fier, Berat dhe Vlorë. Nesër (e hënë, dt.20) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë, dt.20) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:
në bregdet: 6 / 13 °C
në vendet e ulëta: 4 / 13 °C
në vendet malore: 0 / 4 °C

ERA

Nesër (e hënë, dt.20) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, ndërsa në pjesën veriore të territorit deri e fortë.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT
Këtë e pëlqejnë %d blogues: