Shqipëria

Moti për sot/ Bien lehtë temperaturat

               Publikuar në : 07:48 - 11/06/19 M. S

Moti do të jetë me kthjellime dhe prani vranësirash deri mesatare në orët e mesditës, të shoqëruara me reshje të izoluara në relievet malore. Era do të  jetë me drejtim  Verilindje (NE) me shpejtësi  10-12 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 1,0–1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore   15/29°C

Zonat e  ulëta  20/35°C

Zonat  bregdetare 21/34°C

 

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT