Shqipëria

Moti për ditën e sotme


               Publikuar në : 08:27 - 09/11/19 M D

Sipas meteorologëve ditën e sotme priten reshje të dobëta në të gjitha qarqet.

Raportohet se reshjet do të shoqërohen me shtrëngata në qarqet Vlorë dhe Gjirokastër në pjesën e dytë të ditës.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

-në bregdet: 13/ 20 °C;

-në vendet e ulëta: 12/ 20 °C;

-në vendet malore: 7/ 14 °C.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT