E premte, 15 Janar, 2021
9 C
Tirana

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu humb njeriun e shtrenjtë

Ka ndërruar jetë mbrëmjen e sotme, babai i Ministres së Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Lajmin e ka bërë të ditur kjo e fundit me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“U prehsh në paqe Ba!”, shkruan ministrja në rrjetin social, Facebook.

Mësohet se ai ishte i sëmurë rëndë dhe luftonte me vdekjen prej disa ditësh.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Hysaj drejt divorcit me Napolin, mbrojtësi kuqezi pranë gjigandit europian

Elseid Hysaj është në pritje të përfundimit të këtij sezoni për të mësuar më tej edhe destinacionin e ri. Mungesa e hapësirës nga Gatuzo dhe...

Skeda e pasurisë/ Si u rritën të ardhurat e ish-ministres, Besa Shahini

Ish-ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaron pasuri me vlerë 15.5 milionë lekë, mes së cilës edhe një apartament me vlerë 75 mijë euro të...

Basha-Ramës: Asgjë nuk i mbulon dot dështimet e Tires së qeverisë

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka vijuar replikat me kryeministrin Edi Rama. Pasi ky i fundit në një reagim për përmbytjet tha se opozita...

Kosovë, 7 viktima dhe 296 raste të reja me Covid-19

Shtatë viktima të reja nga koronavirusi janë shënuar të premten në Kosovë. Viktimat janë nga: Malisheva 3 raste dhe nga një rast në Dragash,...

Qeveria holandeze jep dorëheqjen pas skandalit me taksat

E gjithë qeveria holandeze dha dorëheqjen të premten pas një skandali që përfshinte keqmenaxhimin e fondeve të kujdesit për fëmijët, i cili çoi mijëra...