E diel, 24 Tetor, 2021
13.5 C
Tirana

Milaim Zeka flet për ish-dhëndrin: I bëra festë vajzës kur u nda nga ai idioti

Gazetari nga Kosova, Milaim Zeka, ka pranuar publikisht se nuk e ka dashur dhe nuk e ka mbështetur raportin e vajzës së tij me këngëtarin Seldi Qalliu. Siç duket, ai nuk ka patur një marrëdhënie të mirë me ish-të fejuarin e vajzës së tij, këngëtarin Seldi Qalliu.

Këngëtari shqiptar pati një fejesë 5 vjeçare me vajzën e Zekës, marrëdhënie e cila mori fund disa vite më parë. Ndonëse kjo ndarje ka ndodhur në vitin 2016, Miliami e kujton duke shprehur haptazi pakënaqësitë.

Teksa ka qenë i ftuar në emisionin televiziv “Bardhezi”, ai ka thënë se është baba mendjehapur, dhe se me vajzat e tij ka festuar kur janë ndarë.

Milaimi u shpreh se ka festuar kur kjo fejesë mori fund, dhe se kishte dëshirë t’i bënte një festë së bijës pasi u nda nga ‘ai idioti’, etiketim që Zeka zgjodhi për ish-dhëndrin e tij.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Çfarë PD-je mund të sjellë Foltorja?

Nga: Ergys Mërtiri Mbështetësit e z. Berisha pretendojnë se Foltorja po sjell debatin dhe reflektimin që i ka munguar PD-së duke i kontribuar hapjes dhe...

Sherr mes afganëve në Shëngjin, 26-vjeçarja plagos bashkëjetuesin 

Një grua afgane ka qëlluar me thikë bashkëjetuesin e saj me kombësi afgane, mesditën e sotme në ambientet ku janë akomoduar në Shëngjin. 26-vjeçarja...

Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin

Ekipi i boksit të Kosovës nuk është lejuar të hyjë në Serbi, për të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të boksit që mbahet në...

Futbollisti torturohet dhe grabitet në prani të partneres

Një yll i Premier Ligës është sulmuar nga banditë të maskuar në shtëpinë e tij, të cilët e kanë lidhur dhe torturuar para se...

Basha: Zotit mund t’i kem hyrë në hak, por jo Berishës!

Kryedemokrati Basha është treguar i hapur për mediat, ndërsa ka komentuar vendimin e tij për të përjashtuar Sali Berishën. Ai tha se nuk i...