E martë, 27 Tetor, 2020
23 C
Tirana

Michael Buble akuzohet për dhunë, gruaja e tij Luisana i del në mbrojtje

Më të lexuarat

Covid në vend: Në 24 orë 288 raste, numër i ulët i të shëruarve

Në 24 orët e fundit, është regjistruar një rënie e lehtë  e rasteve të reja me Covid-19 në vend. Ministria e Shëndetësisë, informon se 288...

Video/ Çmendet futbollisti, godet me lëvizje kung-fu lojtarin kundërshtar

Ndeshja e Ligës së Parë mes Montpelje dhe Reims përfundoi me rezultatin e thellë 0-4 për miqtë. Rezultati mbeti në hije për shkak të asaj...

“Nuk debatoj me burra me zë të hollë”/Shpërthen Murrizi: Rruaj vetullat Vehap

Një situatë tallëse dhe aspak serioze është krijuar mbrëmjen e djeshme në “Open”. Shpeshherë situata ka dalë jashtë kontrollit, nga gjuha aspak etike e...

Humb betejën me virusin specialistja e Shëndetit Publik në Tiranë

Pandemia çdo ditë e më shumë po shkakton humbje jete, dhe një numër të lartë të infektuarish. Humbje jete ka patur po kështu edhe nga...

Këto janë 4 simptomat e Covid-19, që mund t’ju çojnë në spital

Ndërsa mund të mos ketë nga ato që quhen “simptoma të një Covid-i të mirë”, disa janë padyshim më të këqija se të tjerat....

Manastirliu i përgjigjet akuzave të PD, ja kur do të hapet spitali Covid 3

Ditën e sotme ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka zhvilluar një takim me stafin mjekësor në Spitalin Infektiv. Ministrja është shprehur se situata në të...

Përplasja me Macron, Erdogan thirrje turqve: Mos blini mallra franceze

Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan u ka bërë thirrje turqve që të mos blejnë mallrat franceze. Gjatë një fjalimi në televizion, ai u bëri thirrje...

E përjashtojnë nga emisioni/ Nuk ndalet Shqipja, bën deklaratën e radhës

Emisioni ‘Përputhen’ përjashtoi nga emisioni konkurrenten Shqipe Hysenaj. Ajo bullizoi një prej çunave, dhe dy vajzat, Tean për peshën e saj dhe Anën për...

Fotoja bëhet virale/ Melania Trump përdor sozi

Shpesh është folur që Zonja e Parë e SHBA ka një sozi, e cila e shoqëron presidentin hera-herës. Përkundrejt këtyre zërave, Trump e ka...

Kudo me truprojë, si ndryshoi jeta e Luanës pas përndjekjes (FOTO)

Pas denoncimit që bëri ndaj një të riu për përndjekje, moderatorja Luana Vjollca shfaqet kudo me truprojë. “Në çdo hap me mua. Faleminderit për sigurinë...

Luisana Lopilato ka dale në mbrojtje te burrit saj, këngëtari kanadez Michael Bublé, pas akuzave të fundit për dhunë që janë bërë nga disa ndjekës.

Shqetësimi i fansave erdhi pas një transmetimi të drejtpërdrejtë në Instagram në të cilin Bublé i ra me brryl gruas se tij.

Në një mesazh për ndjekësit e saj në Instagram, aktorja dhe modelja argjentinase Lopilato falënderoi fansat për shqetësimin e tyre ndaj saj.

Përkundër falënderimeve, Luisana, 32 vjecare, mbrojti menjëherë martesën dhe burrin e saj Michael Bublé. “Unë do të zgjidhja burrin tim mijëra herë të tjera,” tha aktorja e serialit ‘Chiquititas’.

Lexo edhe :   Vlorë/35-vjeçarja dhunon ish-partnerin, arrestohet nga policia

Në postimi në Instagram, Luisana shpjegon “Nuk do të lejoj që të thuhen gënjeshtra që nuk respektojnë familjen time. Për këtë arsye, ju kerkoj juve, që më keni besuar për kaq shumë vjet, që as ju mos ta lejoni! ”. Ajo përfundoi duke thënë: “Bota, tani më shumë se kurrë, ka nevojë për dashuri, shpresë, vlera, unitet dhe solidaritet”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Komisioni i Ligjeve i jep goditjen e fortë Metës, deputetët që votuan pro

Me 15 vota pro, Komisioni i Ligjeve ka vendosur që dekreti i Presidentit Meta për Kodin e Ri Zgjedhor do kalojë sërish në Kuvend...

Komisioni i Ligjeve rrëzon dekretin e Metës për Kodin Zgjedhor

Komisioni i Ligjeve rrëzon dekretin e presidentit për Kodin Zgjedhor, me 15 vota kundër dhe 2 pro. Pak çaste më parë, kryeministri Rama refuzoi apelin...

Në burgun e Burrelit hyra 78 dhe dola 43 kg, dëshmia e ish-inxhinierit ushtarak

Nga: Saimir Maloku    Memorie.al publikon disa nga historitë e panjohura të Saimir Malokut, ish-inxhinier ushtarak që ishte diplomuar me ‘Medalje Ari” në Universitetin e...

Afrim Berisha rrëfen si u radikalizua ish-gruaja: U lidh në internet

Afrim Berisha ka folur në emisionin “Me zemër të hapur” në News24 edhe për radikalizimin e ish-bashkëshortes që e mori me vete Alvinin në...

Sa përqind të trurit përdorim realisht

Me shumë gjasa mund të keni dëgjuar që ne njerëzit përdorim vetëm 10 për qind të trurit tonë. Këtë mund ta keni dëgjuar nga...