Kryesore

“Meta sot ngriti flamurin e kryetarit të opozitës, në Presidencë”

               Publikuar në : 10:56 - 11/01/19 M. S

Kryetari i grupit parlamentar të PS, Taulant Balla, ka reaguar pas qëndrimit të prerë të Ilir Metës në drejtim të kryeministrit Edi Rama.

Balla shkruan në komentin e radhës, se Meta nuk mendon më as për Kushtetutën, dhe as për dinjitetin e institucionit, por për lidershipin e opozitës.

Sipas Ballës, reagimi i Metës përkthehet ndryshe si përkrahje ndaj opozitës.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT