E martë, 25 Janar, 2022
-4.5 C
Tirana

Meta e ftoi në debat, përgjigjet Rama: Bëj njëherë debat me Monikën se kush e ka LSI

Rama nga Asambleja Kombëtare e Partisë Socialiste, i është përgjigjur ftesës së Metës për debat duke thënë se më parë duhet të bëjë debat me bashkëshorten, Monika Kryemadhi, për të ndarë se kush e drejton në të vërtetë LSI-në.

“Që Iliri punon fshehtazi për LSI-në, kjo dihet”, tha kryeministri. Më pas, tha Rama, presidenti Meta duhet të bëjë debat me Lulzim Bashën, për të vendosur se kush e drejton opozitën.

“Ilir Meta thotë hajde në debat, Luli më do në debat, Monika më do në debat, vetëm Saliu nuk më do në debat se thotë s’është mendim i mirë. TaniIiliri të bëjë debat me Monikën, kush është kryetar i LSI-së, se që Iliri punon fshehtazi dhe Monika haptazi për LSI-në, kjo dihet. Po ta zgjidhë me Monikën njëherë kush është kryetar i LSI-së. Pasi ta zgjidhë me monikën njëherë, se e mund Monikën se i ka votat, Peço e do shumë. Pastaj të bëjë debatin me Lulin, kush është kryetar i opozitës”, u shpreh Rama.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ndërron jetë aktori i njohur turk, luajti në serialin “Ertogrul”

Aktori i njohur turk, Ayberk Pekcan, ka ndërruar jetë në moshën 51-vjeçare. I ndjeri ka luajtur në serialin “Ertogrul” dhe “Osman”. Mediat turke thonë se...

Gjirokastritët dhe korçarët më punëtorë, Lezha, Dibra dhe Tirana më “dembele”

Qarqe të ndryshme të vendit shfaqin sjellje ekstreme ndaj punës, pasi në disa prej tyre popullsia në moshë punë (+15 vjeç) shfaq një interes...

Makthi i Berishës nga institucionet që nuk e njohin

Nga: Mero Baze Sali Berisha tani ka nisur luftë me çdo institucion zyrtar, politik apo fetar që nuk e pranon më si Kryetar të PD,...

“Blindohen” zgjedhjet në Shoqatën e Tiranës, hyrja me kartë identiteti

Në orën 15:00 do të nisin zgjedhjet e Shoqatës Rajonale të Futbollit të Tiranës. Aktualisht është vënë re prezencë e forcave të policisë private,...

Nis hakmarrja pas përgjimeve, Tatimet ‘mësyjnë’ te bizneset e Armand Dukës

Bashkia e Tiranës me në krye Erion Veliaj, ka marrë zotimin për të "pastruar futbollin". Prokuroria e Tiranës ka nisur sot një hetim për...