E diel, 17 Janar, 2021
-1 C
Tirana

Messi tek Interi? Reagon tekniku i zikaltërve

Trajneri Antonio Conte ka hedhur poshtë zërat se mund të ketë një kalim të Lionel Messit tek klubi i Interit.

“Zërat për Leo Meson tek Interi janë absolutisht të rreme. Mos i besoni këto lajme të rreme. Ai nuk do t’i bashkohet Interit, madje as në Fantasy Football”, shprehet tekniku i zikaltërve.

Lidhur me këtë ka reaguar edhe Beppe Marotta, i cili sqaroi: “Është Fantasy Football. Sigurisht Messi nuk është një nga objektivat tona. Mendoj se ai është i interesuar ta vijojë karrierën te Barcelona”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Bayern-in e nderon senatori Muller, por sa vuajtje me Freiburg

Fitore me vuajtje. Bayern Munich mposht Freiburg 2-1 dhe në fund duhet të falënderojë fatin pasi miqtë goditën tranversën që mund të sillte golin...

Koronavirusi i ri në Kosovë? Dërgohen 30 mostra për verifikim në Berlin

Kosova ka dërguar 30 mostra në Berlin për të parë nëse koronavirusi i ri ka mbërritur edhe në vendin e tyre. S30 mostra të zgjedhura...

Vaksinimi kundër koronavirusit, Italia vendos rregulla të reja

Italia vendos rregulla të reja për procesin e vaksinimit kundër koronavirusit. Personat mbi moshën 80 vjeç do të rezervojnë një vend me mjekët e...

Karakaçanov: Maqedonia e Veriut, pjesa më tragjike e historisë bullgare

Zëvendëskryeministri i Bullgarisë, Krasimir Karakaçanov ka përjashtuar çdo mundësi që Sofja të heqë dorë nga kërkesat e saj në raport me Maqedoninë e Veriut,...

Foto/ Kërkesa e Rugovës për të hyrë në Shqipëri gjatë kohës së Enver Hoxhës

Ish-presidenti i Kosovës, Ibrahim Rugova kishte bërë kërkesë në prill të vitit 1980 për të hyrë në Shqipëri, ku kishte treguar se qëllimi i...