E martë, 28 Shtator, 2021
19.5 C
Tirana

Merkato e verës, Edi Manushi me një partnere të re

Olsa Muhameti, e cila ka qenë autore e formateve të tjera të suksesshme në Top Channel, tashmë do të jetë autore e programit  “E diell”.

Ajo ka realizuar dy edicione të “Pushime on Top”. dhe ka qenë në krye të sezonit të parë të “Hell’s Kitchen Albania”. Autorja e re e së “Diellës”, teksa ishte e ftuar rastësisht nga vetë Manushi tha se; “Kjo është një sfidë shumë e madhe, por që e pranova me shumë dashuri”.

Ishte vetë producenti i programit, Edi Manushi, i cili i ftuar në programin veror “Pushime on Top”, dha lajmin se sezonin e ri, autore në e “Diell” do të jetë Olsa Muhameti.

“Ne jemi një program me dinamikë, dhe marrim gjithmonë njerëz të rinj. Kësaj here është autorja e “Pushime On Top”, ajo që i bashkohet ekipit. Olsa ti e di që mua më pëlqen sporti, dhe kjo është një kohë merkatosh. Olsa është blerja e “Diell” për sezonin e ri”, tha Edi Manushi.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...