E enjte, 17 Qershor, 2021
18.5 C
Tirana

“Më ka hequr nga Instagrami”, Arjola Shehu i zbulon padashje ”shoqen” xheloze (VIDEO)

Çështja e rrjeteve sociale ka një peshë me shumë rëndësi tek personazhet e show-bizzit. Moderatorja Arjola Shehu, në një intervistë në radion “NRG”, ka zbuluar se kolegu i saj Drini Zeqo i kishte bërë “unfollow”nga Instagrami.

Kjo çështje u mor shumë seriozisht, aq sa moderatorja Julka Gramo të merrte në telefon Drinin, e t’i kërkonte ‘llogari’ se përse e ka bërë diçka të tillë.

Drini tha se ajo që ndodh në Instagram merret shumë seriozisht, dhe kjo nuk është normale. Ai zbuloi se kishte qenë një shoqe e tij që kishte vendosur t’ia shkurtonte listën e atyre që ndiqte në Instagram, vendim që mesa duket ka prekur dhe Arjolën.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Reporterët pa Kufij: Rusia po i vret mediat e pavarura

Reporterët pa Kufij paralajmëruan për “zhdukjen graduale” të mediave të pavarura në Rusi dhe i kërkuan presidentit Vladimir Putin që të shfuqizojë të ashtuquajturin...

Italia ”shkërmoq” Zvicrën dhe kalon në raudin tjetër të ”Euro 2020”

Përfundon ndeshja e Grupit C. Italia ka mundur me rezultatin e pastër 3-0, Zvicrën dhe është kualifikuar në raundin tjetër të “EURO 2020”. Ndeshja u...

Irani synon blerjen e satelitëve rusë

Njoftimet se Irani po kërkon të blejë një sistem satelitor rus të avancuar nuk janë "veçanërisht shqetësuese" për sigurinë e trupave amerikane në rajon,...

Padia e Metës për Teatrin Kombëtar, Kushtetuesja tërhiqet për të marrë vendimin

Ka përfunduar pas 12 orësh, seanca në Gjykatën Kushtetuese për çështjen e shembjes së Teatrit Kombëtar, e cila filloi mëngjesin e sotëm rreth orës...

“Mos përdor gjuhën e Bashës”/ Spiropali debat me Abilekajn për 25 prillin

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin dhe gazetari Enton Abilekaj, janë përfshirë në një debat mbrëmjen e sotme. Të ftuar në emisionin ''Open''...