E diel, 24 Tetor, 2021
11.5 C
Tirana

Makina përfundon përmbys në Burrel, 3 vajza shtrohen me urgjencë në spital

Një aksident, fatmirësisht pa pasoja për jetën ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Burrel-Skuraj. Të dhënat e para bëjnë me dije se si pasojë e përmbysjes së një automjeti, kanë mbetur të plagosura tre vajza. Identiteti i tyre ende nuk bëhet me dije.

Dyshohet se aksidenti ka ndodhur si pasojë e humbjes së kontrollit, nga përgjumja e drejtueses së mjetit.

Tre vajzat që po udhëtonin drejt Tiranës janë dëmtuar lehtë, dhe janë nisur për mjekim në spitalin e Burrelit.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Çfarë PD-je mund të sjellë Foltorja?

Nga: Ergys Mërtiri Mbështetësit e z. Berisha pretendojnë se Foltorja po sjell debatin dhe reflektimin që i ka munguar PD-së duke i kontribuar hapjes dhe...

Sherr mes afganëve në Shëngjin, 26-vjeçarja plagos bashkëjetuesin 

Një grua afgane ka qëlluar me thikë bashkëjetuesin e saj me kombësi afgane, mesditën e sotme në ambientet ku janë akomoduar në Shëngjin. 26-vjeçarja...

Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin

Ekipi i boksit të Kosovës nuk është lejuar të hyjë në Serbi, për të marrë pjesë në Kampionatin Botëror të boksit që mbahet në...

Futbollisti torturohet dhe grabitet në prani të partneres

Një yll i Premier Ligës është sulmuar nga banditë të maskuar në shtëpinë e tij, të cilët e kanë lidhur dhe torturuar para se...

Basha: Zotit mund t’i kem hyrë në hak, por jo Berishës!

Kryedemokrati Basha është treguar i hapur për mediat, ndërsa ka komentuar vendimin e tij për të përjashtuar Sali Berishën. Ai tha se nuk i...