Majk ironizon : “E qysh mundesh me i besu fjalës të du që del prej buzëve fallc”

Majk është padyshim një ndër këngëtarët më të komentuar në media e rrjete sociale.

Ai ka shumë fansa dhe vazhdimisht është aktiv me postime ku iu qëndron pranë atyre.

Së fundmi, në llogarinë e tij ‘Instagram‘ ndau disa postime në Instagram dhe në njërën nga ato shkruante: E qysh mundesh me i besu fjalës të du që del prej buzëve fallc.

Nuk dihet ende nëse këto fjale T Majkut janë për ndonjë person specifik.