E premte, 22 Janar, 2021
9 C
Tirana

Lajm i keq për PSG, Mbappe nuk do të jetë i pranishëm në ndeshjen me Atalantën

Një lajm i keq vjen për PSG, teksa mësohet se sulmuesi kryesor, Kylian Mbappe, nuk do të jetë i gatshëm për ndeshjen kundër Atalantës.

Kampionët e Francës konfirmuan se 21-vjeçari duhet të qëndrojë 3 javë jashtë, për shkak të problemit me kyçin e këmbës së djathtë.

Ai u dëmtua në ndeshjen finale të Kupës së Francës, kundër St.Etienne. I riu mori një goditje të fortë nga kapiteni i klubit kundërshtar, Loic Perrin.

Sfida me Atalantën është vetëm 16 ditë larg, teksa duket e pamundur se Mbappe do të jetë në formë për këtë ndeshje.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Krizë totale, Liverpooli humbet ndaj modestëve të Anglisë

Liverpooli është në krizë totale! Ekipi i Jurgen Klopp u mposht në shtëpi nga modestët e Burnleyt me rezultatin 0-1 duke lënë 3 pikë...

Vrasja e Aleks Nikës, Balla: Predha u dëmtua qëllimisht me urdhër të Berishës

10 vite pas vrasjes së katër protestueve në vrasjen e 21 janari të vitit 2019, Policia e Tiranës ka kërkuar ditën e sotme rifillimin...

Gazetarët po rrezikohen nga gjuha e partive politike

Një sondazh i bërë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare nga RTV Dukagjini ka nxitur dy partitë politike, Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Partinë Demokratike...

Deputeti i PS: Isha 2 m larg Aleks Nikës në 21 janar, e pashë se kush e vrau

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se ka qenë shumë afër me Aleks Veizin në...

Sondazhi/ PS do të fitonte zgjedhjet nëse do të mbaheshin sot

Nëse zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të zhvilloheshin sot, një sondazh i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze MRB, zbuloi se 41.8...