E diel, 17 Janar, 2021
1 C
Tirana

Beteja e fortë me koronavirusin/ Ish-deputeti socialist kalon në Reanimacion

Dy ditë më parë, Fatmir Toçi me anë të një statusi në Facebook bënte me dije se gjendja e tij shëndetësore ishte e stabilizuar pas prekjes me Covid-19. Ai njoftonte se beteja me koronavirusin ende vijon, ndërsa nuk kursente falenderimet për bluzat e bardha.

Por ndërsa shpresat ishin se ishte drejt fitimit të kësaj beteje, situata ka marrë një rrjedhë tjetër. Sipas burimeve të Gazeta “Shqip”, është rënduar situata shëndetësore e ish-deptuetit të PS-së, Fatmir Toçi.

Gjendja e ish-deputetit socialist është rënduar dje, dhe mjekët janë detyruar që ta dërgojnë në Reanimacion.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E rëndë në Tiranë: Automjeti përplas për vdekje 10-vjeçarin

Një aksident i rëndë automobilistik është regjistruar mesditën e sotme. Një automjet ka përplasur këmbësoren 10 vjeçare e cila ndërroi jetë si pasojë e...

Mosmirënjohja si streha kryesore e delenxhiut

Nga: Genc Pollo “Mosmirënjohja është streha kryesore e delenxhiut”! Ky është perifrazimi që do t’i bëja shprehjes së famshme të kryeministrit britanik të shek. 18...

Aksidenti tragjik te Rruga e Kombit, dalin fotot e 4 viktimave

Katër anëtarë të familjes Avdiaj nga Kosova, por me qëndrim në Zvicër, humbën jetën tragjikisht mbrëmjen e 14 janarit, pas një aksidenti në Rrugën...

Vaksinat/ Rama i përgjigjet ambasadës franceze: Nuk kam sulmuar asnjë aleat

Kryeministri Rama ka reaguar pas deklaratës së Ambasadës Franceze në Tiranë, e cila reagoi mbi kritikat e tij për vaksinat anti-covid. Teksa i kthen përgjigje...

Shqetësime për protesta të armatosura në prag të inaugurimit të Bidenit

Byroja Federale e Hetimeve po lëshon paralajmërime të reja sigurie në prag të inaugurimit të Presidentit të zgjedhur Joe Biden, duke theksuar mundësinë për...