Aktualitet

Ksamil/ Plagoset një person, dyshimet e para


               Publikuar në : 12:40 - 03/12/19 M P

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Ksamil. Sipas informacioneve paraprake një persona ka mbetur i plagosur, pasi është qëlluar me armë gjahu. Ende nuk ka informacion mbi motivin dhe identitetin e të plagosurit.

Risia që do të ndryshojë botën. Testohet sistemi që mund të parashikojë tërmetet

Policia është nisur për në vendngjarje dhe pritet që në vijim të jepen informacione më të sakta. Dyshohet se plagosja ka ndodhur në rrethana aksidentale dhe se personi është plagosur me armë gjahu.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT