E shtunë, 31 Korrik, 2021
31.5 C
Tirana

Kishin planifikuar dasmën në Santorini, Stresi ndahet nga Kejsi

Nuk kanë qenë të paktat rastet kur Stresi përflitej në mediat rozë për ndarjen nga Kejsi. Por duket se tashmë ka një ndarje përfundimtare, dhe këtë e ka konfirmuar vetë reperi, i cili i ka dhënë fund raportit me gruan e tij.

Këngëtari i njohur Arkimed Lushaj, Stresi, ka njoftuar ndjekësit e tij për ndarjen nga Kejsi, duke prishur kështu planin e ceremonisë së dasmës private në ishullin grek Santorini.

Gjatë një bashkëbisedimi virtual me ndjekësit, Stresi rrëfeu se është ndarë nga ish-bashkëshortja e tij, me të cilën ishte celebruar në Bashki dhe kishin në plan ceremoninë e dasmës.

Ai u shpreh se “vajzë më të mirë se ish-partnerja e tij s’do gjejë më”, por për të jeta vazhdon.

Duke marrë shkas nga ndarja, fanset duan të dinë nëse ai është në një romancë. Por ai ka zbuluar se aktualisht është vetëm.

“A je i lidhur? Me Zotin dhe nënën çmendurisht!”, ka shkruar reperi, duke lënë të nënkuptohet se është single.

Stresi vazhdon të jetë në arrati në Londër, pasi u shpall në kërkim nga policia shqiptare për pjesëmarrje në protestën e dhunshme që u organizua pas vrasjes së Klodian Rashës. Ndërkohë, ish-partnerja e tij jeton me familjen e saj në Kanada.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Si duket Serbia…

Nga Emin Azemi Serbia e Edi Ramës kufizohet direkt me Shqipërinë (!) Kjo Serbi, Kosovën e konsideron pjesë të saj dhe, për rrjedhojë, Edi Rama...

45 raste të reja në 24 orët e fundit, asnjë viktimë

Në përditësimin e radhës nga Ministria e Shëndetësisë, vihet re një rritje e rasteve të infektimeve në 24 orët e fundit. Fatmirësisht nuk ka...

Përjashtohen nga Olimpiada dy atletë që shkelën rregullat kundër COV*D-19

Dy xhudistë të Gjeorgjisë janë përjashtuar nga Lojërat Olimpike Tokio 2020, pasi kanë dalë për shëtitje jashtë Fshatit Olimpik, ka raportuar agjencia japoneze e...

Vrasja e kushëririt/Autori: Unë kam qëlluar, të lirohet nipi dhe vëllai

Në njoftimin zyrtar nga policia u tha se shtetasi Kastriot Hasalla u vetëdorëzua, për vrasjen e Romeo Hasalla, 30-vjeç, dy ditë më parë. Po...

“Vëllezërit rrahin drejtorin e Kadastrës”, Lame zbulon vendimin për pronat

Kreu i Kadastrës, Artan Lame, ka reaguar ndaj një lajmi ku thuhej se drejtori i Kadastrës së Elbasanit është dhunuar. Marrë shkas nga ky...