E mërkurë, 16 Qershor, 2021
24.5 C
Tirana

Kinë/Autobusi elektrik shpërthen në flakë (VIDEO)

Një autobus elektrik ka shpërthyer papritur, teksa ndodhej në parkim. Flakët e zjarrit avancuan më tej, duke përfshirë edhe autobusët e tjerë të cilët ishin në radhë.

Pamjet në fjalë të cilat kanë bërë xhiron e rrjetit, vijnë nga Kina. Kamerat e sigurisë fiksuan momentin kur një nga pesë autobusët e parkuar, papritur u pushtua nga tymi dhe më pas shpërtheu në flakë duke sjellë më pas djegien edhe të katër të tjerëve. Ende nuk dihen shkaqet, apo nëse ka qenë një sulm i qëllimshëm.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria




Të fundit

Lexo edhe :   Të ndalet sa më shpejt gjenocidi ndaj myslimanëve në Kinë

Euro 2020/ Dita hapet me Finlandë-Rusi, për rusët detyrim fitorja ndaj fqinjëve

Faza e grupeve të UEFA EURO 2020 hyn sot në xhiron e ndeshjeve të dyta. Finlanda përballet me Rusinë, Turqia përballet me Uellsin dhe...

Të ndalet sa më shpejt gjenocidi ndaj myslimanëve në Kinë

Nga Joseph Bosco “The Hill” Kur tmerret e plota të Holokaustit Nazist ishin më se të qarta edhe për mohuesit më kokëfortë gjatë viteve 1940-1950,...

Dhunohet drejtoresha në Bashkinë e Tiranës

Policia njofton se është dhunuar për shkak të detyrës Drejtoresha e Agjencisë së Parqeve dhe Rekreacionit në Bashkinë e Tiranës. Agresori është një 34-vjeçar me...

‘Vatra’ deklaratë: Të na tregohet pse Berisha u shpall “non grata”

DEKLARATË PUBLIKE E FEDERATËS PAN – SHQIPTARE TË AMERIKËS VATRA, RRETH SHPALLJES ‘NON GRATA’ TË ISH- PRESIDENTIT SHQIPTAR DR. SALI BERISHA Federata Pan - Shqiptare...

BE heq kufizimet e udhëtimit për Shqipërinë, Serbinë dhe Maqedoninë e Veriut

Vendet anëtare të Bashkimit Evropian kanë rënë dakord të mërkurën (16 qershor) të heqin kufizimet e udhëtimit për udhëtarët nga tetë vende dhe territore...