E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

“Kërkonte të më përplaste në tokë”, Paloma flet për bashkëshortin (VIDEO)

Paloma ka ndarë me publikun një moment kritik të jetës së saj, ku i është dashur që të përballet me agresivitetin e bashkëshortit, pasi ai konsumonte alkool. Brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”, Paloma ka kujtuar një periudhë të vështirë të jetës, dhe sakrificat që i janë dashur të bëjë për vajzën e vogël.

Teksa diskutonte me Monikën, Paloma tha se shumë netë i është dashur të përballojë frikën dhe pasigurinë, si pasojë e agresivitetit që bashkëshorti i saj shfaqte nën efektin e pijes.

“Vinte në orën dy të natës dhe bërtiste, i thyente të gjitha dhe mallkonte intensivisht. Ishte e frikshme, kisha më shumë merakun e vajzës”, tha ajo.

Ajo kujton edhe një episod, ku i është dashur që të njoftojë policinë për të izoluar bashkëshortin.

“Një natë erdhi i pirë, dhe po më kërkonte mua. Nga meraku i vajzës, tentova ta qetësoj. Ai më mori mua, më ngriti në ajër dhe kërkonte që të më përplaste në tokë. Kam thirrur policinë, dhe e lashë dy ditë atje derisa të qetësohej situata”. Paloma tregoi se pas kësaj situate u largua nga shtëpia së bashku me vajzën, dhe vendosi që ta vinte bashkëshortin përballë dy zgjedhjeve, alkoolin ose familjen.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...