E shtunë, 27 Shkurt, 2021
4 C
Tirana

Kejvina ‘kërcënon’ Einxhel Shkirën: Mos më detyro të nxjerr mesazhet

Teksa u duk se sherri mes dy bukurosheve Einxhel Shkira dhe Kejvina Kthella ishte sheshuar, në fakt ka ndodhur krejt e kundërta. Dy muaj më parë vajzat u përfshinë në një sherr për motive që nuk u mësuan.

Por Einxhel duket se bëri hapin e madh teksa ishte e ftuar tek “Rudina”, duke u shprehur se ka falur Kejvinën dhe Oriolën dhe shpreson që edhe ato të mos kenë urrejtje.

Kaq ka mjaftuar, që Kejvina të reagojë dhe ta paralajmërojë kundërshtaren e saj të ketë kujdes, pasi mund ti publikojë mesazhet.

Kejvina ka reaguar me një postim në Instastory, ku zbulon edhe shkakun e sherrit mes tyre duke shkruar se “Einxhel ka ndërhyrë tek një projekt i saj për t’i prishur punë”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Studimi: Një dozë e vetme e vaksinës së Pfizerit ul transmetimin e virusit

Tre studime të reja britanike tregojnë se vaksina kundër COVID-19-s e kompanive Pfizer-BioNTech, e cila merret me dy doza, zvogëlon transmetimin e virusit pas...

Sa ndihmojnë vaksinat kineze për rritjen e influencës së Pekinit në Ballkan?

Në një kohë kur shumë vende kanë vështirësi për të siguruar doza të mjaftueshme vaksinash për koronavirusin, Kina ka shtuar përpjekjet për të shpërndarë...

Koronavirusi, Tomini: Dy fëmijë ndodhen në terapi intensive

Zv. ministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini ka folur për situatën me Covid-19 në spitalet që trajtojnë koronavirusin në vendin tonë. Në një lidhje direkte me...

Epidemiologu Alimehmeti: Të saktësohen sa teste e tampone bëhen në ditë

Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka folur për situtën e pandemisë në vendin tonë, ku është shprehur se është ende herët për të folur për një...

Rakacolli: Të hënën vijnë 15 mijë doza të vaksinës së Pfizer

Zv.ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli deklaroi se të hënën do të vijnë në Shqipëri 15 mijë doza të vaksinës së Pfizer. Ajo tha në Report...