Katy Perry: “Nuk do ta harroj kurrë shtatëzëninë gjatë pandemisë”

Ylli i popit dhe partneri i saj Orlando Bloom janë në pritje të fëmijës së parë dhe ajo ka pranuar së fundmi se shtatzënia gjatë pandemisë sigurisht që e ka vënë në provë, por që ajo është gjithashtu mirënjohëse për shumë aspekte të tjera.

“Unë kam dëshira që nuk i plotësoj dot, do të doja, por e di … Sidoqoftë, mendoj se ka shumë gjëra për të cilat jam mirënjohëse në këto ditë ”.

Katy dhe Orlando tani janë në izolim për shkak të pandemisë, megjithatë, ylli i popit shpreson, se gjërat do të përmirësohen para datës që pritet të lindë.

Cifti është në pritje të një vajze dhe shumë mendojnë se ajo do te mare emrin e gjyshes së këngëtares, e cila ndërroi jetë një muaj më parë, Ann Pearl Hudson.

Katy është plotësisht e bindur se nuk është rastësi që shpirti i gjyshes së saj u largua nga toka kur një shpirt i ri do të mbërrijë.