E shtunë, 23 Janar, 2021
9 C
Tirana

Kandidon për president të SHBA/ West: Kim Kardashian tentoi të më mbyllte në spital psikiatrik

Kanye West, i cili ka shpallur kandidaturën për President në SHBA i ka habitur të gjithë së fundmi me deklaratën e tij të radhës.

Artisti 43-vjeçar ka akuzuar bashkëshorten e tij, Kim Kardashian dhe vjehrrën Kris Jenner, se ato tentuan të merrnin një doktor dhe ta mbyllnin në një spital psikiatrik.

“Kris mos luaj me mua. Ti dhe Calmye (duke iu referuar të dashurit të saj Corey Gamble) nuk lejoheni të rrini pranë fëmijëve të mi. Të gjithë ju tentuat të më mbyllnit në spital!” shkruan në një nga statuset e tij në Twitter ai.

Ndërkohë në një tjetër postim, West kthehet prapa në kohë duke kujtuar videon pornografike të Kim dhe thotë: “Vendosa jetën time në rrezik për fëmijët e mi në mënyrë që mamaja e North të mos e shiste kurrë videon e saj. Ja lashë jetën time në dorë zotit që nëna e North të mos e fotografonte kurrë atë duke bërë një set për Playboy, dhe kjo falë zotit. Unë jam në fermë…hajdeni dhe më merrni”.

Por vetëm pas disa minutash, Kanye West i ka fshirë këto postime. Gjatë fjalimit në tubimin e tij të parë elektoral në Karolinën e Jugut, gjithashtu të cilësuar si “të çuditshëm”, artisti rrëfeu se ai dhe Kim kishin diskutuar abortin e vajzës së tyre North, por pasi “foli me Zotin”, e bindi yllin e reality show që ai fëmijë të lindte.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...