E enjte, 24 Qershor, 2021
19.5 C
Tirana

Jonida Shehu rikthehet me “Natën vonë”, ja ekrani ku do ta shohim së shpejti

Nuk kanë të ndalur ndryshimet me moderatorët për sezonin e ri. Prurje të reja, ndryshime ekranesh kanë qënë kryefjala e këtyre ditëve.

Ndryshimet në sezonin e ri duket se kanë prekur edhe moderatoren e njohur, Jonida Shehu. Moderatorja ka vendosur të largohet nga “Top Channel” drejt një ekrani tjetër, “Abc News”.

Burime për “Who” tregojnë se Jonida Shehu do të rikthehet me emisionin “Natën vonë” një herë në javë, dhe disa herë në javë me emisionin qëndror të lajmeve në “Abc News” me të ftuarin e ditës.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

”Grupi i Ferrit”/ Kualifikohen Franca, Gjermania dhe Portugalia

Përfundojnë dy ndeshjet e grupit F. Hungaria ka befasuar Gjermaninënë “Allianz Arena”, teksa i ka mbyllur këto 90 minuta në barazim 2-2. Hungarezët zhbllokuan...

Euro 2020/ Plotësohet rebusi i 1/8-ave, ja përballjet me eleminim direkt

KALENDARI I 1/8-AVE E Shtunë 26 Qershor Uells vs Danimarkë (18:00, Amsterdam) Itali vs Austri (21:00, Londër) E Diel 27 Qershor Holandë vs Rep. çeke (18:00, Budapest) Belgjikë...

Izraeli paralajmëron masa për shkak të variantit Delta

Izraeli njoftoi të mërkurën (23 qershor) se do të shtyjë lehtësimin e hyrjes së turistëve individualë për shkak të shqetësimeve për përhapjen e variantit...

Blinken: SHBA nuk ka partner e mik më të mirë se Gjermaninë

Sekretari amerikan i Shtetit Antony Blinken falenderoi të mërkurën Kancelaren e Gjermanisë, Angela Merkel për “udhëheqjen e jashtëzakonshme” duke thënë se “SHBA nuk kanë...

Gara ‘formale” për kreun e AMA shton shqetësimet për lirinë e medias

Komisioni Parlamentar për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik – me deputetë në përfundim të mandatit dhe të ashtuquajturën opozitë parlamentare, vendosi të mërkurën...