E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

“Jam përdorur”, Kledi hedh akuzat e rënda ndaj produksionit (VIDEO)

Kledi, banori i “Big Brother”, u gjykua nga opinionistët për “mashtrim”, pasi nuk ka treguar të vërtetën mbi lidhjen dhe ndjenjat e tij. Ai fajësoi produksionin, ku sipas tij, nuk është treguar korrekt me pamjet filmike dhe janë prerë pjesët që i interesojnë atyre.

“Jam përdorur se gjërat janë prerë ashtu siç kanë dashur këta. Unë i kam thënë Monikës se jam i lidhur jashtë, dhe të gjithë e kanë dëgjuar një gjë të tillë. Të gjithë e kanë marrë vesh pas dy ditësh dhe jo pas dy javësh, por gjërat nuk janë trasmetuar”, tha ai.

Kledi ka deklaruar se ka një lidhje disa-vjeçare jashtë shtëpisë, nga ana tjetër është akuzuar për flirte me Arjolën, e po kështu ftoi në një darkë Beatrix-in.

Kjo gjë ka krijuar një konfuzion, si mes banorëve ashtu edhe në publik. Në spektakël, Beatrix deklaroi se ndihej paska e përdorur dhe e zhgënjyer, pasi në asnjë moment nuk i ka dhënë shpresa Kledit.

“Uroj që Kledi mos të jetë ky lloj personi, ndihem pak e përdorur por uroj të mos të zhgënjehem. Nuk i kam dhënë në asnjë moment shpresa, thjesht jam e edukuar”, tha ajo.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...

Jean Todt mbështet ndërtimin e automotoparkut në Elbasan

Më herët, kreu i DPSHTRR Blendi Gonxhe njoftoi se në Elbasan do të ndërtohet automotoparku i parë në Shqipëri, për të mundësuar edhe zhvillimin...

Nipi i deputetit me shokët në Dubai, Rrahman Rraja: Kam tre muaj pa folur me të

Deputeti socialist, Rrahman Rraja, ka reaguar për ngjarjen e zbardhur sot nga Policia e Lezhës ku i përfshirë në grabitjen me armë ishte nipi...