Aktualitet

Itali/ Shqiptarin e masakrojnë me grushte, në ‘luftë” për jetën


               Publikuar në : 11:42 - 07/12/19 M P

Një shqiptar, i cili jeton në Itali, ka mbetur i plagosur rëndë mbrëmjen e djeshme. Sipas mediave të vendit fqinj, 38 vjeçari është rrahur keqani me grushte dhe është në gjendje të rëndë. Ai është dërguar menjëherë me autoambulancë në spital.

Ngjarja ka ndodhur në Martinsicuro dhe i riu shqiptar ndodhet në gjendje kritike për jetën.

I varur ndaj pubeve, gruaja hakmerret në një mënyrë të çuditshme

Shqiptari me inicialet A.H, dyshohet se është rrahur nga dy persona, por ende nuk ka të dhëna me identitetin e autorëve.

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT