E hënë, 1 Mars, 2021
17 C
Tirana

Ish-shefi i “Formula 1” bëhet baba në moshën 89-vjeçare (Foto)

Ish-shefi ekzekutiv i “Formula 1”, Bernie Ecclestone, është bërë baba për herë të katërt në moshën 89-vjeçare.

Partnerja e tij 44-vjeçare, Fabiana Flosi, ka sjellë në jetë fëmijën e saj të parë me Ecclestone, një djalë që e kanë pagëzuar me emrin Ace.

Sipas “The Sun”, gruaja dhe fëmija janë shëndoshë e mirë dhe lindja ka zgjatur vetëm 25 minuta.

Ish-shefi i “Formula 1” është gjithashtu baba i tre vajzave nga martesat e mëparshme, shkruan “iconstyle”.

Për shkak të përfshirjes së tij në garat e makinave, Ecclestone numëron një pasuri prej 3.1 miliard dollarësh.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

75 mln euro humbje/ Skuadra italiane heq dorë nga ndërtimi i stadiumit të ri

Gjatë mbylljes së bilancit për vitin 2020, bordi i drejtorëve të Romës njoftoi se ata nuk do të shkojnë më përpara me projektin për...

Meta: Kush prek votën dhe provokon sovranin, do të marrë përgjigjen e merituar

Presidenti i Republikës, Ilir Meta zhvilloi sot një takim pune me përfaqësues të Shoqatës “Durrësi Autokton”. Kreu i Shtetit u njoh me përpjekjet e kësaj...

Sfidat e mëdha që ka përpara qeveria e Albin Kurtit

Nga: Bruna Celic “Center for European Policy Analysis” Që kur Kosova shpalli pavarësinë e saj nga Serbia në vitin 2008, ajo ka mbajtur 6 palë...

Tenderi i ushqimeve, SPAK merr të pandehur 3 zyrtarë të Ministrisë së Mbrojtjes

Prokuroria e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit (SPAK) ka marrë të pandehur tre anëtarë të Komisionit të Vlerësimit të Ofertave pranë Ministrisë së Mbrojtjes,...

Trump le të hapur mundësinë e rikandidimit në 2024-ën

Ish-Presidenti i SHBA Donald Trump u shfaq të dielën si republikani dominues i vendit, me përpjekjen që partia të fitojë përsëri kontrollin e Kongresit...