E shtunë, 23 Janar, 2021
10 C
Tirana

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” i nxjerr bojën emisionit, nxjerr prapaskenat

Një ish-konkurrent i “Për’puthen” ka publikuar fotot e dyshimta të lojtarit të këtij edicioni, Atdheut, para se të bëhej pjesë e emisionit. Siç duket dhe nga fotot, ai para se të bëhej pjesë e emisionit, kishte kontakte me një nga vajzat.

Por edhe para se të prezantohej, ai nuk ishte një figurë e panjohur për vajzat dhe djemtë, pasi kishte darkuar më herët me të. Dhe këto prova i ka nxjerrë ish-konkurrenti i “Për’puthen” Alban Dyrmishi, i cili u përjashtua nga produksioni i emisionit “Përputhen” në Top Channel pas një interviste, ndonëse nuk shprehu asgjë që e dëmtonte emisionin ku ishte pjesëmarrës.

Përkundrazi, ai shprehu falenderime për produksionin dhe u tregua shumë diskret përsa i përket prapaskenave që ndodhnin aty brenda. Konkurrenti më ri që i është bashkuar “Për’Puthen” quhet Atdhe, është 27-vjeç, dhe është nga Gjakova.

Ai ka jetuar 8 vite në shtete të ndryshme të Europës, ku ka bërë punë të ndryshme. Madje pranoi pa komplekse se ka punuar edhe në ndërtim.

Së fundmi, në rrjet po qarkullojnë disa foto ku Atdheu shihet krah vajzave dhe djemve në një darkë ku morën pjesë të shtunën që lamë pas.

Ishte Alban Dyrmishi ai që ka publikuar fotot në Instastory, duke hedhur akuza mbi produksionin. Kujtojmë se Albani ka qenë konkurrent sezonin e kaluar në “Për’puthen”.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

E trishtë/ Ndërron jetë në moshën 35-vjeçare ish-sulmuesi

Ish-sulmuesi xhamajkan, Luton Shelton ka ndërruar jetë në moshën 35-vjeçare, për shkak të një sëmundje. Shelton ishte diagnostikuar në vitin 2018 me sëmundjen “ALS”, e...

Berlini përgatitet për konsultime me administratën Biden

Lehtësimi i jashtëzakonshëm u shpreh në Gjermani që kur Joe Bideni i fitoi zgjedhjet presidenciale. Kurse të mërkurën (20.01.), kancelarja Angela Merkel i shkroi...

Samsung u ngrit si një dyqan që shiste perime, dhe kuriozitete që nuk i dinit

Sistemi ligjor i Japonisë ka një normë dënimi prej 99 për qind. Peshkimi mbetet profesioni i dytë më i rrezikshëm i Shteteve të Bashkuara, pas...

Analisti: Basha do ketë Tiranën, ja kush do jetë drejtuesi i PD në Gjirokastër

Partia Demokratike ka emëruar drejtuesit politik në pjesën më të madhe të qarqeve, ndërkohë që janë ende për t’u zbuluar se cilët do të...

A do jetë sërish kandidat për deputet? Ja si përgjigjet Ervin Salianji

Ervin Salianji është shprehur se ekziston mundësia që ai të jetë kandidat për deputet në listën e Partisë Demokratike. I ftuar në “Zonë e lirë”,...