E diel, 16 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Inter në ‘ankth’, dy lojtarë sërish me koronavirus

Interi nuk do të ketë në dispozicion Galiardinin dhe Radun të cilët në tamponin e djeshëm kanë rezultuar përsëri pozitiv.

Në pritje mbeten Shkriniar dhe Jang të cilët kanë kryer tamponin në mëngjesin e sotëm.

Në rast të përgjigje negative të tamponit të tyre Shkriniar dhe Jang nuk do të jenë në dispozicion të Kontes për sfidën ndaj Mynshengladbah pasi nuk kanë përgatitje fizike.

Inter do të përballet nesër me skuadrën gjermane, dhe ndeshja është e vlefshme për grupet e Champions League.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Shuhet legjenda e futbollit shkodran, e mundi sëmundja

Një sëmundje e rëndë ka mposhtur legjendën e futbollit shkodran, Ramazan Rragami, i cili u shua në moshën 77-vjeçare. Rragami vuante prej vitesh nga një...

Falsifikimi i dokumenteve/Gjykata liron nga burgu vëllain e Sheila Haxhiraj

DVP Lezhë në bashkëpunim me DVP Tiranë dhe atë të Elbasanit, finalizuan operacionin “Identiteti”. Nga finalizimi i operacionit, pas tre muajsh hetime, u zbulua...

Misteri afrikan: Pse C*vid-19 ka shkaktuar më pak vdekje se kudo tjetër?

Nga: Federico Giuliani “Il Giornale Është një kontinent i madh, rreth 7 herë më i madh sesa Bashkimi Evropian, dhe i banuar nga pothuajse 1.5 miliardë...

“Basha është pronar i basteve”/PD ia kthen Berishës: Mashtrues kronik!

Partia Demokratike ka përgënjeshtruar akuzat e ish-kryeministrit Berisha, ku tha se kryedemokati Basha është pronar i basteve. Shigjetimet e Berishës ndaj Bashës erdhën nga...

Zgjedhjet lokale, kurthi pervers i Metës për Bashën

Nga: Andi Bushati Pak kohë përpara se Gjykata Kushtetuese të vendosë nëse Presidenti i Republikës e ka tejkaluar rolin e tij për të qënduar mbi...