E hënë, 29 Nëntor, 2021
10.5 C
Tirana

I ekzekutuan motrën në Francë, 32-vjeçari tenton sërish t’i japë fund jetës

Shpëtim Kovaçi, vëllai i Brunilda Sadushi (Kovaçit), e cila u gjet e masakruar në një pyll në Francë ka tentuar sërish vetëvrasjen brenda ambienteve të burgut të Beratit.

Bëhet me dije se 32-vjeçari ka pirë një sasi të konsiderueshme “detergjenti”. Ai është pikasur nga rojet e shërbimit dhe është transportuar menjëherë në spitalin Rajonal të Beratit.

Mjekët e spitalit kanë thënë se i burgosuri ka mbërritur në kohë dhe është jashtë rrezikut për jetën. Burime brenda burgut bëjnë me dije se që pas vdekjes së motrës së tij, Shpëtim Kovaçi ka rënë në një gjendje depresioni të thellë.

Kujtojmë se 32-vjeçari tentoi të vriste veten edhe përpara 3 ditësh, pasi nuk iu dha leja për të qene i pranishëm në funeralin e motrës së tij.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Foltorja e Kuçovës dhe kuvendi i partisë: numrat, superstruktura e ideologjia

Nga: Genc Pollo 1-NUMRAT E KUÇOVËS E MË GJERË  Javën e kaluar isha i pranishëm në Foltoren e PD-së në Kuçovë; aty kam shërbyer si deputet...

Implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje

FIFA vjen me risi, ku do të implementohet teknologjia e re për pozicionin jashtë loje. Kjo teknologji të re, do të implementohet në Kupën...

Çfarë dimë për variantin Omicron, që po “gjunjëzon” botën

Varianti Omicron i COVID-19, paraqet një rrezik global "shumë të lartë", tha të hënën Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH). Varianti, i klasifikuar zyrtarisht si 'B.1.1.529'...

Dha dorëheqjen javën e kaluar, kryeministrja e Suedisë rikthehet në detyrë

Magdalena Andersson, e cila dha dorëheqjen shtatë orë pasi u zgjodh si kryeministrja e parë femër e Suedisë javën e kaluar, është përzgjedhur sërish...

Ishte duke raportuar LIVE, gazetaren e ngacmojnë duke e prekur nga të pasmet

Një incident ka ndodhur me një gazetare sportive, e cila gjatë raportimit LIVE është ngacmuar nga një person. Por edhe ajo nuk ka qëndruar...