E premte, 24 Shtator, 2021
15.5 C
Tirana

I dashuri lë Rita Orën për një tjetër femër, zbulohet kush ia ka rrëmbyer zemrën

Rita Ora i ka dhënë fund lidhjes së saj 4-mujore me aktorin e famshëm Andrew Garfield. Ai e ka lënë yllin e muzikës me pretekstin se dëshiron që të ketë një jetë më private.

Mirëpo e gjitha kjo thuhet se ka qenë një goditje shkatërruese për 28-vjeçaren, pasi i ka ardhur në mënyrë të papritur.

Pasi i dha fund me Rita Orën, aktori thuhet se nuk ka humbur aspak kohë, dhe tashmë është në një tjetër lidhje.

Përflitet se ai aktualisht po del me aktoren dhe komedianen e njohur Aisling Bea. Ata janë parë në shoqërinë e njëri-tjetrit duke qeshur, teksa po shihnin një shfaqje në teatrin “Victoria Palace” në Londër.

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...

La hotelin luksoz, Lionel Messi paguan shumën e majme për vilën

Ylli argjentinas Lionel Messi, ka arritur që të gjejë një shtëpi në Paris. Sipas asaj që raporton “RMC Sports”, Messi deri tani ka jetuar...

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Nga: Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesa duket pretendent...

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...