E shtunë, 21 Nëntor, 2020
9 C
Tirana

Horoskopi, 10 maj 2020

Më të lexuarat

KUJDES/ Pamje të rënda: Morgu përtej kapacitetit, trupat lihen përtokë

KUJDES! PAMJE TË RËNDA! Syri.net ka publikuar foto ekskluzive të siguruara nga brenda Morgu i Tiranës, ku trupat e viktimave nga Covid-19 janë vendosur në...

Ky është qyteti që nuk do e shohë dritën e diellit për 2 muaj

Një qytet në Alaska, i ka thënë ''lamtumirë'' dritës së diellit për dy muajt e ardhshëm. Dielli u ngrit dhe perëndoi në Utqiagvik, Alaska, i...

Vdekja e Sokol Olldashit/Dyshimet që mbeten edhe 7 vite më pas

Sokol Olldashi, një nga ministrat kryesorë të Partisë Demokratike, vdiq mbrëmjen e 20 nëntorit 2013 në një aksident rrugor në aksin Tiranë-Elbasan. Prokuroria e Tiranës...

Basha publikon dokumentin: Në morg, 923 të vdekur nga Covid por u raportuan 509

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka thënë se vdekjet e shkaktuara nga Covid-19 në Shqipëri nuk janë raportuar me vërtetësi. Basha tha se në...

Drejt kaosit: Mbi 800 raste të reja me Covid, 15 viktima

Shqipëria regjistron një tjetër rekord sa i takon të rasteve të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë informon se 836...

Avokatit të Trump-it i del boja e flokëve gjatë fjalimit (FOTO)

Dje presidenti i zgjedhur amerikan Joe Biden sulmoi Donald Trump, për mos pranimin e humbjes së zgjedhjeve të 3 nëntorit, dhe për bllokimin e...

Një tjetër lajm i hidhur/ Aktori i njohur shqiptar humb betejën me virusin

Koronavirusi nuk kursen askënd! Një tjetër humbje e madhe për artin shqiptar, pasi nuk e ka fituar dot betejën me koronavirusin aktori fierak Fatmir...

“Njerëzit do vdesin”, sizmologu grek parashikon një tërmet të fuqishëm

Në 30 tetor, një tërmet i fuqishëm goditi Detin Egje midis bregdetit turk dhe ishullit grek të Samos, duke shkaktuar një bilanc tragjik. Po...

Pamje të rënda/‘Luftë’ mes grupeve mafioze, 29-vjeçarin e vrasin me shkopinj

Disa pamje të rënda janë bërë virale në rrjet, ndërsa dëshmojnë dhunën makabre të disa personave, ku me shkopinj në duar qëllojnë pa pikë...

Shqiptarit i zënë pritë në Spanjë, ekzekutohet me 6 plumba (Emri)

Një shtetas shqiptar ka mbetur i vrarë pasi ra pre e një atentati. Shqiptari i njohur si Trisas mbeti i vdekur pasi ndaj tij u...

Dashi

Sot do të keni kohë mjaftueshëm për të bërë ushtrime fizike, të cilat do të ndikojnë mjaft mirë në shëndetin tuaj. Kërkoni mbështetjen e familjarëve për t’ju ndihmuar në një çështje financiare.

Demi

Përpiquni të largoni nga mendja pesimizmin. Do të argëtoheni shumë nëse gjatë ditës kaloni momente me familjarët tuaj. Sa i përket anës romantike, do të ndiheni shumë i plotësuar.

Binjakët

Është koha e duhur të kontrolloni peshën dhe të filloni ushtrimet fizike. Aspekti financiar parashikohet të jetë i mirë. Sa i përket anës romantike, ka gjasa që sot të zhgënjeheni.

Gaforrja

Një projekt i rëndësishëm, të cilin keni kohë që e prisni të realizohet, do të vazhdojë të vonohet. Përpiquni të shmangni njerëzit që kërkojnë të lëndojnë reputacionin tuaj.

Luani

Çiftet e martuar, pas një periudhë të vështirë, më në fund do të shohin “diell”. Duhet të relaksoheni patjetër, që të fitoni energjinë e humbur. Ka gjasa të shpenzoni shumë për gjëra që nuk ju duhen.

Virgjëresha

Suksesi është shumë pranë jush. Sot duhet të përdorni inteligjencën dhe influencën tuaj për të zgjidhur disa çështje familjare. Bëni kujdes me sjelljen, pasi mund të lëndoni të afërmit tuaj.

Peshorja

Sot do të keni mundësi të qëndroni më shumë me njerëz që sjellin pozitivitet në jetën tuaj. Komunikimi me partnerin do të jetë pika juaj e fortë. Diskutoni për çdo problem me të cilin jeni përballur së fundmi.

Lexo edhe :   Horoskopi, 19 nëntor 2020

Akrepi

Problemet financiare do t’ju bëjnë që të mos mendoni në mënyrë konstruktive. Mos ia impononi mendimin tuaj të tjerëve, pasi do të përballeni me konflikte.

Shigjetari

Disa prej jush kanë punuar me orar të zgjatur kohët e fundit, ndaj duhet të krijoni mundësinë për tu relaksuar. Tregohuni shumë të vëmendshëm, kur bisedoni me persona të rëndësishëm.

Lexo edhe :   Horoskopi, 20 nëntor 2020

Bricjapi

Sot do të fokusoheni në disa çështje si pasuritë e patundshme. Tregoni kujdes me firmosjen e dokumenteve. Ndërsa për disa çështje të tjera investimesh, do të bënit mirë të kërkonit ndihmën e ekspertëve.

Ujori

Natyra juaj impulsive mund t’ju shkaktojë disa probleme shoqërore. Përpiquni të reagoni qetësisht përballë situatave të pakëndshme. Sa i përket anës romantike, do të jetë dita juaj me fat.

Peshqit

Kërkoni një marrëdhënie të re, e cila do t’ju ndryshojë për mirë gjendjen shpirtërore. Bëni kujdes me fjalët dhe veprimet, në mënyrë që të mos lëndoni njerëzit përreth jush.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Rama: Po fshehim vdekjet? Kapërcim i çdo kufiri, politikë me lajme të rreme

Pas akuzave të kryedemokratit Basha, sa i takon fshehjes së numrit të viktimave si pasojë e COVID-19, kryeministri Rama tha se ndjehet i keqardhur...

Basha nuk i ndahet Ramës: Tu deshën dy ditë për të manipuluar faktet

Në kohën kur edhe pak minuta na ndajnë nga deklarata publike e Ramës, sa i takon numrit të pacientëve të vdekur dhe fshehjes së...

E frikshme/Policia futet me armë në fushën e lojës, lojtarët të frikësuar

Një situatë ka dalë jashtë kontrollit në fushën e blertë. Deri këtu nuk ka asgjë për tu surprizuar, por kur ndërhyn policia me armë...

Mos e ngatërroni me gripin! Renditja e simptomave të COVID-19

Koronaviruset (CoV) janё një familje e madhe virusesh, që shkaktojnë sëmundje nga më të lehtat deri tek ato tepër të rënda. Në 31 dhjetor...

Dokumenti/ Publikohet fletëarresti i Gjykatës Speciale për Thaçin

Gjykatësi i procedurës paraprake i Dhomave të Specializuara Nicolas Guillou, pas konfirmimit të aktakuzës për ish-presidentin Hashim Thaçi, ka lëshuar edhe fletarrestimin për të. Në...