E premte, 6 Gusht, 2021
25.5 C
Tirana

Habit bukuroshja, poston videon që trondit vajzat

Bukuroshja australiane Karina Irby, ka publikuar një video ku askush nuk ka guxuar ta publikojë deri më tani. 28-vjeçarja australiane ka ndarë një video për ndjekësit e saj në Instagram, ku tregon se çfarë ndodh pas një fotoje të bukur.

Ajo shfaqet në plazh e veshur me bikini dhe ka postuar një video, ku në saj të  foto-shopit zmadhon dhe zvogëlon format e saj trupore, për t’u dukur sa më të lakmueshme.

Këtë video ajo e ka postuar për të ndërgjegjësua vajzat që të pranojnë veten sikundër janë dhe të mos përpiqen për të qenë një kopje e shëmtuar e dikujt tjetër, ku në të vërtet ai ose ajo nuk mund të jenë të bukur në realitet, sikundër shfaqen në foto. TIRANA TODAY

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Zyrtare/ Messi largohet përfundimisht nga Barcelona

Lionel Messi nuk do të jetë më pjesë e Barcelonës. Njoftimi ka ardhur nga klubi katalanas, ku zyrtarizoi “divorcin” me yllin argjentinas për arsye...

Kryengritja në gotë e Sali Berishës kundër SHBA

Nga: Mero Baze Sali Berisha i harxhoi gjithë fishekët kundër SHBA, në një përpjekje për t’u dëshmuar atyre se ka pas Partinë Demokratike dhe do...

Ish-shefi i Ndërlidhjes: Ju rrëfej sozinë që përdorte Enveri në Pogradec

Inxhinier Luan Pogaçi, ish-shefi i Ndërlidhjes dhe Informacionit i Drejtorisë së Dytë të Ministrisë së Brendshme, numrin e kaluar ka kujtuar bëmat e Hekuran...

Kemi kryetar, por jo lider! PD, zyrtarisht në konflikt

Nga: Fatbardh Kadilli Nuk mjafton të ulesh në karrigen e kryetarit që të kryesosh, të udheheqësh. Janë gjëra të ndryshme. Kryetar të bëjnë vendimet. Kryetar...

Asnjë humbje jete nga Cov*d-i gjatë 24 orëve të fundit, rriten infektimet

Dita-ditës po shtohen infektimet. Duket se thirrjet e Ministrisë së Shëndetësisë për të zbatuar masat anti-Covid, kanë shkuar në "vesh të shurdhër" për këtë...