E shtunë, 25 Shtator, 2021
8.5 C
Tirana

Gjendet e pajetë brenda në pishinë vajza e miliarderes britanike

Një 18-vjeçare është gjetur e pajetë në një pishinë në shtëpinë e familjes së saj në Majorca, Spanjë.

Sipas mediave vendase, bëhet fjalë për Josie Clacher, vajza e multimiliarderes britanike, Rachel Clacher, e cila është dhe bashkëthemeluese e firmës telefonike me bazë në Wrexham.

Josie Clacher, ndërroi jetë mëngjesin e ditës së martë, në qytetin Alaro, të Majorcas, ku po qëndronte me miqtë dhe familjen.

“Ne të gjithë jemi jashtëzakonisht të shkatërruar nga ky lajm tragjik dhe mendimet dhe lutjet tona janë me familjen në këtë kohë tragjike”, thuhet në deklaratën e kompanisë.

Fillimisht, ishte një fqinj, ai që ngriti alarmin, pasi dëgjoi të bërtiturat. Policia dhe ambulanca u nisën për në vendngjarje dhe u përpoqën ta rikthenin në jetë, por ishte e pamundur. Nuk bëhen të ditura shkaqet e vdekjes së adoleshentes.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Në rritje kërkesat për azil, arrijnë nivelin më të lartë të pas-pandemisë

Kërkesat për azil nga shqiptarët kanë filluar rritjen graduale pas lehtësimit të kritereve të udhëtimeve në vendet e Bashkimit Europian, por sërish ato mbeten...

Yuri Kim i shkon në zyrë Bashës. Cilat janë porositë e radhës?

Kryedemokrati Basha do të takojë sot në orën 16:00, ambasadoren e SHBA-së në Shqipëri Yuri Kim. Pas vendimit për përjashtimin e ish-kryeministrit Sali Berisha...

La hotelin luksoz, Lionel Messi paguan shumën e majme për vilën

Ylli argjentinas Lionel Messi, ka arritur që të gjejë një shtëpi në Paris. Sipas asaj që raporton “RMC Sports”, Messi deri tani ka jetuar...

“Mbretëria” e Kozakut, si kërcënim për një gjeneratë

Nga: Mentor Kikia Njëri që u quajtka Kozak, qenka shpallur mbreti i Instagramit dhe Tik-Tokut. Por një tjetër që u quajtka Fabio, mesa duket pretendent...

“Mbreti i Instagramit” në sherr me “mbretin e burgut”, “lufta” për famë

Rrjetet sociale janë kthyer në “ushqimin” e përditshëm të rinisë. Aty mund të gjesh video argëtuese, edukuese, por në të shumtën e rasteve rinia...