Sport

“Gjelat” shënojnë golin e dytë ndaj kuqezinjve


               Publikuar në : 21:21 - 17/11/19 M D

“Gjelat” sapo kanë shënuar golin e dytë ndaj kuqezinjve. Antoine Griezmann ka qenë ai i cili ka shënuar golin në fjalë në minutën e 30-të.

Kujtojmë se në orën 20:45 ka startuar ndeshja mes Shqipërisë dhe Francës, e vlefshme për eliminatoret e Europianit.

Kjo përballje përkon me ditën e inaugurimit të impiantit modern “Air Albania”.

Vijon…

Franca shënon golin e parë ndaj Shqipërisë

Meta: Suksese kuqezinjve, jemi me ju

Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT