E hënë, 14 Qershor, 2021
14.5 C
Tirana

Fushë-Arrëz/ Dhunoi nënën, arrestohet djali. Ja gjendja e të moshuarës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Fierz të Fushë-Arrëzit, ku një 43 –vjeçar ka ushtruar dhunë fizikë ndaj nënës së tij.

Sipas policisë, shtetasi që është arrestuar identifikohet si Vladimir Kola, ndërsa e moshuar V.Kola, 66-vjeçe ka marrë hematoma në trup për shkak të goditjeve nga djali.

Policia dhe grupi hetimor kanë nisur punën për dokumentimin e këtij rastit, ndërkohë  nuk bëhet ende i ditur motivi që ka çuar 43-vjeçarin të dhunojë nënën e tij.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Një ditëlindje dhe një ditëvdekje

Nga Sokol Balla Gramoz Ruçi bën 70 vjeç në dhjetor, por zëre se ditëlindja e tij ka qënë dje. Tre dekadat e jetës politike të...

Euro 2020/ Hollanda mund Ukrainën në ndeshjen emocionuese me 5 gola

Takim i mbrëmjes, ai midis Hollandës dhe Ukrainës është mbyllur me vrull pasi plot 5 gola u shënuan në pjesën e dytë. Hollanda fitoi...

Gurët e tëmthit, shkaktarët dhe të rrezikuarit

Gurët e tëmthit formohen kur lëngu i grumbulluar në fshikëzën e tëmthit mpikset ose ngurtësohet në copa të vogla materiali të ngjashme me gurët....

Takimi Rama-Blinken, ja marrëveshja e nënshkruar. Fjala e Blinkenit dhe Ramës

Kryeministri Edi Rama dhe Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken kanë zhvilluar një takim në Bruksel ditën e sotme. Fryt i këtij takimi ishte marrëveshja...

Itali/ Ngjarje tragjike në Romë, 4 viktima mes tyre autori dhe 2 të mitur

Një burrë i moshuar, 84-vjeçari Salvatore Ranieri, dhe dy vëllezër të moshës 5 dhe 10 vjeç, David dhe Daniel Fusinato, u vranë në Konsorciumin...