E diel, 28 Nëntor, 2021
16.5 C
Tirana

Foto/ Olsi Bylyku fotografohet për herë të parë me të dashurën e tij

Aktori i humori, Olsi Bylyku është një personazh shumë i dashur për publikun shqiptar.

Ditën e sotme, ‘Panorama Plus’ ka postuar disa foto të Olsit më të dashurën e tij. Ai është parë me një vajzë të panjohur për publikun në premierën e filmit “Dy gisht mjaltë”.

Siç shihet nga fotot, vajza duket e thjeshtë dhe shumë sportive, ndërkohë Olsi kujdesej që ta mbante për dore të dashurën.

Nuk dihet ende asnjë detaj tjetër rreth lidhjes së tyre.

Rezultate imazhesh për olsi bylyku

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...