E shtunë, 12 Qershor, 2021
27.5 C
Tirana

FOTO/Dalin pamjet e shtëpisë së “Big Brother VIP”

Shumë është folur gjatë ditëve të fundit për “Big Brother VIP”! Madje është aluduar edhe për dy emra të moderatoreve, ndonëse ende nuk ka një konfirmim zyrtar. Po kështu u tha se Tea Trifoni dhe Shqipe Hysenaj do të jenë banoret e para. Të gjitha këto deri më tani kanë qenë në kuadrin e thashethemeve. Tea dhe Shqipja, janë bërë të njohura nga programi “Për’puthen”, dhe ende gëzojnë një famë të madhe.

Ndryshe nga edicionet e kaluara, këtë vit spektakli do të bëjë pjesë të shtëpisë më të madhe njerëz të famshëm, të cilët duhet të mësojnë të jetojnë larg komoditeteve të jetës së përditshme.

“Express Rozë” ka siguruar pamje të shtëpisë së re, e cila është ende duke u ndërtuar. Në fotografitë e publikuara shihet pjesa e jashtme e shtëpisë, e cila është në përfundim e sipër, ndërsa pishina dhe dhoma e rrëfimeve ka përfunduar.

 

 

 

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

”Shpresoj të mos jetë si Trump”/ Putin flet për Biden para takimit në Gjenevë

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin shpreson se homologu i tij amerikan, Joe Biden, do të jetë më pak impulsiv se paraardhësi i tij, Donald...

Të shtëna me armë në SHBA, 13 të plagosur, autori ende i lirë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur të Teksas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku një person ka shtënë me armë duke lënë të...

Përmbyset autoboti me naftë në Elbasan, bllokohet shoferi

Një autobot me karburant është përmbysur mesditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Librazhd, pranë fshatit Xibrakë. Sipas informacioneve paraprake, mësohet se shoferin e ka zëne...

Shpërthimi i kontrolluar i ‘gjobës’ Becchetti

Nga: Agim Baçi Dikur qarkullonte në internet një letër që një vajzë i dërgonte së ëmës, e cila në thelbin e saj lidhej me gjetjen...

Uells-Zvicër/ Pjesa e parë pa gola, portierët vendimtarë me pritjet e tyre

Ka përfunduar me rrjeta të paprekura, pjesa e parë e ndjeshjes midis Zvicrës dhe Uellsit. Një 45 minutësh ku spektakël dhuruan portierët e skuadrave...