E diel, 28 Nëntor, 2021
13.5 C
Tirana

“Është pjella ime, mbylle gojën”, përplasje e fortë mes Sheilës e Palomës

Një sherr mes vajzave të “Big Brother VIP” ka degraduar në ofendime të rënda. Sheila është konfliktuar me Palomën duke kaluar edhe limitet, gati në përplasje fizike.

Gjithçka nisi nga një lojë mes Sheilës dhe futbollistit Granit Cana, për të cilën Paloma kërkoi që të dinte më shumë. Sheila i ka kërkuar Palomës që të mos ndërhyjë, për shkak se nuk ishte prezente. Kaq ka mjaftuar që përplasja mes të dyjave të shkojë gati në prekje fizike.

Debati:

Sheila: S’ke punë që të më bësh pyetje në një muhabet që ti rri e dëgjon pas dere. Nuk ishte fare prezente. Normale që e dëgjove ti…Zër pak be tani.

Paloma: Vazhdo kontraktohu. Je skemaxhie.

Sheila: Ti e shet veten për 5 follow më shumë.

Paloma: Je skemaxhie

Sheila: I ke vetë të gjitha. Zë bë në sy të njerëzve, kujton se janë idiotë dhe të besojnë ty.

Paloma: Ti kush je?

Sheila: Kjo që sheh ti këtu. Ta kthej përgjigjen në sy

Paloma: Kujdes me ofendime!

Sheila: Mos më thuaj mua zysha! Pozicionet me mua mos i merr. Turp të të vijë që zë vajzën tënde be.

Paloma: Turp të të vijë! Është pjella ime në fund të ditës. Më tregon mua followers. Tregoi fytyrën tënde publikut.

Sheila: Mos më ça kokën! Pse ça do bësh?

Paloma: Po ik moj…!

Sheila: Asnjë nuk kam parë që të zejë be.

Paloma: Hera e fundit që të dëgjoj të flasësh për fëmijën tim. Me fëmijën tim mbylle gojën. Është territori im, jo i joti. Mbylle gojën.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Masakrimi i masakrës

Nga: Luçiano Boçi  Kur ndodh një krim, gjëja kryesore që bëjnë autorët është djegia e mjeteve me të cilat kryhet krimi. Pra asgjësohet vetë krimi....

I ndaloi keçapin lojtarëve, kompania nuk ia përton Antonio Kontes

Emërimi i Antonio Kontes në krye të Totenhemit, solli ndryshime në klub. Tekniku i dha një vemendje të veçantë ushqimeve që konsumonin lojtarët, të...

FORMULA 1/ Presidenti ‘tradhton’ Shumakerin: S’është më i miri i historisë

Presidenti i FIA-s i ka befasuar të gjithë, duke mos e kurorëzuar si më të mirin ish-pilotin e tij në kohën e Ferrarit. Zhan...

Skandali me pagesat e UEFA-s, FSHF publikon “provat” e gabuara

Federata Shqiptare e Futbollit ka dalë sot me një tjetër qëndrim zyrtar rreth çështjes së skandalit të shpërndarjes së fondeve të UEFA-s, në mënyrë...

Kreu zbulime që e revolucionarizuan shkencën: Kush ishte Galileo Galilei

Në cilësinë e ”babait” themelues në fushën e fizikës dhe astronomisë, Galileo Galilei është i njohur për kontribute të panumërta në shkencë. Mendimtari italian,...