Tuesday, May 17, 2022
21.5 C
Tirana

Elbasan/Të shtëna me armë, fuoristradat i bëjnë ‘pritë’ policisë (VIDEO)

Xhirimet e një filmi aksion, kanë alarmuar banorët e Elbasanit. Dy makina furistrada i kanë bërë pritë policisë. Kaq ka mjaftuar që situata të nxehej. Regjisori i filmit është i huaj.

Aktorët kanë kërkuar ndihmën e policisë shqiptare, për vënien në dispozicion të tyre të disa makinave.

Qytetarët fillimisht janë trembur nga këto skena aksioni, por pasi është sqaruar gjithçka, ata i kanë ndjekur me kureshtje xhirimet e filmit. Sikundër duket, përpos kastit që ndjek nga afër regjistrimet, edhe banorët kanë dalë dhe filmojnë me celularë skenat aksion.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Ronela Hajati shpërthen ndaj kritikëve: Opinionistë të kalbur

Këngëtarja Ronela Hajati vijon që të kritikohet për performancën në Eurovision 2022. Ndonëse Eurovision-i ka mbaruar dhe është shpallur fituesi i këtij edicioni, në...

Nga gjoba tek dënimi me burg/Finalja e Conference League, “blindohet” Tirana

Policia e Shtetit ka hartuar një plan masash, për të garantuar finalen e "Conference League" që do të mbahet në Tiranë. Masat u njoftuan...

Suedia nënshkruan aplikimin për anëtarësimin në NATO

Ministrja e Jashtme e Suedisë, Ann Linde, nënshkroi të martën në mëngjes një aplikim që deklaronte se vendi dëshiron të anëtarësohet në NATO. Lëvizja shënon...

Turqia e prerë, s’do të miratojë anëtarësimin e Suedisë dhe Finlandës në NATO

Presidenti i Turqisë, Recep Tayyip Erdogan, tha të hënën se nuk do ta miratonte anëtarësimin e Suedisë dhe Finlandës në NATO, nëse ato sanksionojnë...

Energjia, 37 për qind e faturave nuk u paguan në kohë nga konsumatorët

Të paktën 37 për qind e faturave të energjisë nuk janë paguar në kohë nga konsumatorët, dhe nga ana e Operatorit të Shpërndarjes së...