E hënë, 6 Dhjetor, 2021
11.5 C
Tirana

Elbasan/Të shtëna me armë, fuoristradat i bëjnë ‘pritë’ policisë (VIDEO)

Xhirimet e një filmi aksion, kanë alarmuar banorët e Elbasanit. Dy makina furistrada i kanë bërë pritë policisë. Kaq ka mjaftuar që situata të nxehej. Regjisori i filmit është i huaj.

Aktorët kanë kërkuar ndihmën e policisë shqiptare, për vënien në dispozicion të tyre të disa makinave.

Qytetarët fillimisht janë trembur nga këto skena aksioni, por pasi është sqaruar gjithçka, ata i kanë ndjekur me kureshtje xhirimet e filmit. Sikundër duket, përpos kastit që ndjek nga afër regjistrimet, edhe banorët kanë dalë dhe filmojnë me celularë skenat aksion.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Jean Todt mbështet ndërtimin e automotoparkut në Elbasan

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...

“Jam në Dubai, s’jam arratisur”/ Nipi i deputetit të PS-së: Ngjarje e stisur

Ramazan Rraja, nipi i deputetit socialist, Rrahman Rraja konfirmon se nuk është arratisur, pasi akuzohet se së bashku me dy persona të tjerë, kanë...

E shkarkuat Bashën, e pastaj …?

Nga: Artur Ajazi Foltoristët dhe kryetari i tyre Sali Berisha, po numurojnë me padurim të madh, sa ditë dhe sa orë, kanë mbetur deri ditën...

Dy raste me Omicron në Greqi

Me variantin Omicron u diagnostikuan dy rastet e dyshimta që ishin futur në mikroskopin e studiuesve të Greqisë. Bëhet fjalë për dy shtetas që kishin...

Ne përmbytemi rregullisht, e nuk vëmë mend nga asnjë fatkeqësi

Nga: Mentor Kikia Ka ndryshuar klima o budallenj! Duhet të ndryshojmë dhe ne, ndryshe do të ngordhim. Vetëm pas një jave me reshje, vjen paralajmërimi i...