E premte, 22 Janar, 2021
9 C
Tirana

ELBASAN/ Infektohet me Covid-19 drejtoresha e një kopshti

Ditën e sotme është bërë e ditur se drejtoresha e kopshtit nr. 13 në Elbasan ka rezultuar pozitive me koronavirus. I gjithë stafi i këtij kopshti është karantinuar deri në realizimin e tamponëve.

Aktualisht nuk dihet ende se nga e ka marë infekeksionin. Gjatë 24 orëve të fundit në vend u regjistruan 164 raste dhe 3 viktima të reja me koronavirus.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Lexo edhe :   Tensionohet situata/ Përplasen tifozeritë e Partizanit dhe Tiranës (Video)

Krizë totale, Liverpooli humbet ndaj modestëve të Anglisë

Liverpooli është në krizë totale! Ekipi i Jurgen Klopp u mposht në shtëpi nga modestët e Burnleyt me rezultatin 0-1 duke lënë 3 pikë...

Vrasja e Aleks Nikës, Balla: Predha u dëmtua qëllimisht me urdhër të Berishës

10 vite pas vrasjes së katër protestueve në vrasjen e 21 janari të vitit 2019, Policia e Tiranës ka kërkuar ditën e sotme rifillimin...

Gazetarët po rrezikohen nga gjuha e partive politike

Një sondazh i bërë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare nga RTV Dukagjini ka nxitur dy partitë politike, Lidhjen Demokratike të Kosovës dhe Partinë Demokratike...

Deputeti i PS: Isha 2 m larg Aleks Nikës në 21 janar, e pashë se kush e vrau

Deputeti i Partisë Socialiste, Alket Hyseni ka bërë një deklaratë të fortë, ku është shprehur se ka qenë shumë afër me Aleks Veizin në...

Sondazhi/ PS do të fitonte zgjedhjet nëse do të mbaheshin sot

Nëse zgjedhjet parlamentare të 25 prillit do të zhvilloheshin sot, një sondazh i Euronews Albania në bashkëpunim me kompaninë prestigjioze MRB, zbuloi se 41.8...