Stil

“E tradhtonte burrin e parë”, i ati i Meghan i nxjerr të ‘palarat’


               Publikuar në : 15:14 - 23/01/20 M S

Babai i Meghan Markle ka tronditur mbarë opinionin publik, teksa ka shpërthyer më një gjuhë urrejtje për vajzën e tij. Meghan u largua nga Pallati Mbretëror së bashku me bashkëshortin e saj, Princin Harry dhe djalin e tyre.

Sipas mediave të huaja, i ati i Meghan, Thomas Markle, ka bërë marrëveshje për një dokumentar në të cilin do të jenë të gjitha skandalet e saj. Në një intervistë për median britanike, ai i kujton asaj lidhjet e dështuara.

Thomas ka thënë se për vajzën e tij, meshkujt janë thjeshtë shkallë për të arritur drejt famës. Madje ai shton më tej se ajo e tradhtonte burrin e parë fshehurazi.

“Që kur ishte e vogël, ajo dëshironte të bëhej një princeshë, dhe ajo e mori atë, dhe tani. . . duket sikur ajo po ia del. Mesa duket 3 milionë dollarë dhe një shtëpi me 26 dhoma gjumi nuk janë të mjaftueshme për ta. Është e turpshme për mua.

Unë do të mbroj veten time dhe do të paguhem për të. Nuk më intereson. Në këtë pikë, ata më kanë borxh. Mbretërorët më kanë borxh. Harry më ka borxh. Meghan më ka borxh.

Për atë që kam kaluar, unë duhet të shpërblehem. Unë nuk mund ta shoh atë duke mu afruar, veçanërisht tani. Unë mendoj se të dy po kthehen në shpirtra të humbur në këtë pikë.

Nuk e di se çfarë ata po kërkojnë. Unë nuk mendoj se ata e dinë atë që kërkojnë. Për të meshkujt janë thjeshtë shkallë drejt famës. E tradhtonte burrin e parë fshehurazi. Është e ndyrë… më vjen turp”, ka deklaruar ai.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT