E enjte, 27 Janar, 2022
10.5 C
Tirana

Etiketa

Harry

Pamjet e shtëpisë në California të Harry-t dhe Meghan janë përrallore

Pamjet e shtëpisë në California të Harry-t dhe Meghan janë realisht përrallore! “Një copë parajsë për të pasurit”... pikërisht kështu është cilësuar rezidenca e re...

Jo më “çifti mbretëror”/ Mbretëresha merr vendimin për Meghan dhe Harry-n

Pasi u larguan nga familja mbretërore Harry dhe Meghan humbën statusin e tyre mbretëror dhe i vetmi titull që u mbeti ishte “Duka dhe...

Iku nga familja mbretërore, ja profesioni që do ushtrojë Meghan Markle

Meghan Markle dhe Princ Harry janë larguar nga familja mbretërore dhe tashmë janë të pavarur financiarisht. Ata janë zhvendosur në Kanada së bashku me të...

Meghan dhe Harry u thonë “lamtumirë” këtyre 10 rregullave mbretërore

Duka dhe Dukesha e Sussex, Meghan Markle dhe Harry pasi hoqën dorë nga familja mbretërore, janë plotësisht të lirë që të heqin dorë edhe...

U larguan nga familja mbretërore, Meghan Markle dhe Harry hasin problemet e para

Pasi u larguan nga familja mbretërore, Meghan Markle dhe Princ Harry janë zhvendosur në Kanada. Thuhet se ata janë zhvendosur së bashku me të voglin...

“E tradhtonte burrin e parë”, i ati i Meghan i nxjerr të ‘palarat’

Babai i Meghan Markle ka tronditur mbarë opinionin publik, teksa ka shpërthyer më një gjuhë urrejtje për vajzën e tij. Meghan u largua nga...

Gati për të nisur një jetë të re, Princ Harry arrin pranë familjes së tij

Princi Harry sapo ka arritur në Kanada për t’u ribashkuar me Meghan-in dhe vogëlushin e tij Archie-n. Ai është fotografuar nga paparacët e huaj teksa...

Pasi iu hoq statusi mbretëror, ja titujt e ri të Meghan Markle dhe Harry-t

Siç edhe ju mund ta keni dëgjuar, Meghan Markle dhe Princ Harry janë larguar nga familja mbretërore, duke hequr dorë kështu nga statuset e...

“Sdi të mbajë djalin”, bum kritikash ndaj Meghan Markle (FOTO)

Përdoruesit e Twitter-it kanë kritikuar Meghan Markle, se ka rrezikuar djalin e saj, gjatë një shëtitje në natyrë. Nuk është hera e parë që vijnë...

U largua nga familja mbretërore/ Princ Harry tregon arsyen

Pas largimit nga familja mbretërore, ka reaguar për herë të parë Princ Harry. Përmes një deklarate zyrtare ai ka folur me dhimbje të madhe për...

Të fundit

Reshje dhe borë, si do të ndryshojnë temperaturat nesër

Vendi ynë për ditën e premte pritet të jetë nën ndikim të masave ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti do të nisë me kthjellime dhe...

Tr*toli në banesën e Dukës, avokati i autorit të dyshuar nxjerr faktet

34-vjeçari Arlen Hasanaj nuk e ka pranuar akuzën se ka vendosur tritolin në portën e Armand Dukës. Avokati i tij provon përmes pamjeve filmike,...

Retorika antishtet si promovim i vetëgjyqësisë dhe pandëshkueshmërisë

Nga: Preç Zogaj Tek ishte ngulur në oborrin e PD-së në datën tetë janar, Sali Berisha ka parë t’i kalojnë përanash dhe para syve sulmet...

Sot Dinamo-Partizani në “Air Albania”, rrugët që do të bllokohen

Sot pritet me mjaft emocion ndeshja Dinamo-Partizani, që do zhvillohet në orën 16:45 në stadiumin “Air Albania”. Policia e Tiranës ka marrë një plan...

PD depoziton kallëzim penal në SPAK kundër Veliajt

Partia Demokratike ka dorëzuar sot në SPAK një kallëzim ndaj kryetarit të Bashkisë Tiranë Erion Veliaj, dhe zyrtarë të tjerë të Bashkisë Tiranë, për...