E martë, 7 Dhjetor, 2021
7.5 C
Tirana

E bënë për spital, Reshat Arbana i tronditur: Jam shumë mirë!

Aktori Reshat Arbana nuk ka asnjë problem shëndetësor, dhe ndodhet pranë familjarëve të tij. Ndonëse shumë u aludua në lidhje me gjendjen e tij shëndetësore, aktori konfirmon se të gjitha janë zëra dashakeqë, dhe se nuk ka asgjë të vërtetë. Sot qarkulloi lajmi se aktori i skenës shqiptare Reshat Arbana, po kalonte një gjendje jo të mirë shëndetësore.

“Fax News” ka kontaktuar me aktorin, dhe ky i fundit ka bërë të ditur se jo vetëm që nuk është e vërtetë diçka e tillë, por edhe është çuditur me lajmet që kanë qarkulluar për të.

Z. Arbana si jeni? Mora vesh nga rrjetet sociale një lajm për gjendjen jo të mirë shëndetësore nga ana juaj. Është e vërtetë, si ndiheni tani?

“Jo, nuk është e vërtetë aspak, jam shumë mirë. Tani jam në makinë, në Bulevard. Më tha djali për këto lajme, ça janë këto lajme aman. Të faleminderit shumë për shqetësimin, por jam mirë, nuk e di nga se ka dalë ai lajm”.

 

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

S’ka më sekrete/ Ja kur do të mbahet Festivali i 60-të i Këngës në RTSH

Edicioni i 60-të i Festivalit të Këngës në Radio Televizionin Shqiptar do të përfcillet LIVE për publikun shqiptar në mbrëmjet e 27,28 dhe 29...

Ekzekutimi i ish-deputetit, bashkëshortja nxjerr emrat dhe ndryshon dëshminë

Natalina Ujka, bashkëshortja e biznesmenit shkodran Pashko Ujka, ka treguar për grupin hetimor se personat me të cilët bashkëshorti i saj ka pasur konflikte...

Misteret e pazgjidhura të Luftës së Dytë Botërore

Ne të gjithë i duam misteret, dhe Lufta e Dytë Botërore siguroi shumë të tilla. Shkalla e madhe e luftimeve dhe e taktikave të tokës së djegur, solli...

Ish-banori i “Big Brother”: Donaldi nuk është fitues, mes çiftit s’ka dashuri

Ish-banori i “Big Brother”, Adi Pojana, teksa ishte i ftuar në studion e “Shqipëria Live”, ka komentuar lidhjen e shumëpërfolur mes Donaldit dhe Beatrix. Për...

“Shkelje financiare”, arrestohet presidenti i klubit italian

Presidenti i një prej klubeve të Serisë A është vënë në pranga, për shkelje financiare mes të cilave edhe deklarimin e falimentit të kompanive...