Aktualitet

Durrës/ Dhunohet dhe grabitet kambisti


               Publikuar në : 18:11 - 19/01/20 M S

Burimet jo zyrtare njoftojnë se një kambist është dhunuar dhe grabitur pasditen e sotëm në Durrës.

Ngjarja është shënuar në lagjen 13 të qytetit, pranë “rrotës së kuqe”, ndërsa kambisti me inicialet N.M., ka deklaruar se kishte në çantë 275 euro dhe 1.5 milion lekë të vjetra. Sipas tij, ai këto para i përdorte për këmbim valutor.

Policia ka nisur hetimin e ngjarjes, ndërsa nuk ka ende informacione zyrtare në lidhje me autorët e kësaj ngjarje.


Kthehu
WhatsApp Denonco ne TT