E mërkurë, 16 Qershor, 2021
25.5 C
Tirana

Dj Sardi drejt martesës? Më në fund flet për lidhjen serioze

Dj Sardi gjithmonë ka qenë i rezervuar për jetën e tij personale. Ai ka qenë i ftuar në emisionin “Mes Yjesh” Në Ora News, ku dhe është pyetur për romancën e tij të fundit.

Për lidhjen e re, ai nuk ka dashur të zbulojë shumë. Ëdhe pse moderatorja vijonte me pyetjet ngacmuese, Dj Sardi ka thënë vetem se edhe mund ta ketë bërë propozimin e shumëpritur.

Duke lënë të nënkuptuar se lidhja e tij është shumë serioze, dhe ka marrë hapa të rëndësishme drejt një martese.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Futbollistët luajnë shumë ndeshje, ndaj rrezikojnë jetën në fushë

Edhe pse prej shumë kohësh është konsideruar si një problem me të cilin duhet të merret bota e sportit profesional, shpeshtësia e angazhimeve dhe...

Përfundon takimi Biden-Putin, zgjati shumë më pak nga sa parashikohej

Pas 3 orësh bisedime, ka përfunduar takimi në Gjenevë midis Presidentit të SHBA-ve Joe Biden, dhe homologut të tij rus, Vladimir Putin. Takimi i zgjeruar...

Si po mashtrohen shqiptarët nga hakerat, ja çfarë thotë eksperti

Nga: MARSELA SINANI Nuk janë të pakta rrjetet e hakerave të cilët nëpërmjet vjedhjes së të dhënave personale në Facebook, kanë marrë me mashtrim shuma...

Heqja e vizave për Kosovën? Lajçak: Nëse nuk i besoni BE-së, shkoni diku tjetër

I dërguari i posaçëm i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, Miroslav Lajçak, është pyetur ditën e sotme në forumin Globsec 2021 që po zhvillohet...

Studimi: 25% e pacientëve me Covid, përjetojnë simptoma afatgjata të sëmundjes

Një studim i ri në Shtetet e Bashkuara zbulon se rreth 25 për qind e pacientëve me COVID-19 kanë përjetuan probleme të reja shëndetësore...