E hënë, 27 Shtator, 2021
20.5 C
Tirana

Braçe nxjerr foton e Bashës duke fjetur në avion: Revolucioni vazhdon

Zëvendës kryeministri Erion Braçe ka ironizuar mungesën e kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha në protestën e sotme.

Në një postim në Instagram, Braçe ka publikuar foton e kryetari të PD-së, teksa fle gjumë në avion.

“Mos bëni si të zhgënjyer nga revolucioni! Revolucioni vazhdon», shkruan ndër të tjera Braçe duke thumbuar Bashën dhe protestat e opozitës.

Postimi i Braçes:

Njerez te poshter, te pashpirt;

#GJUMITERRIT!

Boll bete sikur nuk flini asnjehere ne krevat!

Dhe mos beni si te zhgenjyer nga

Revolucioni! Revolucioni vazhdon!

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Berisha, nga Ryersoni tek Yuri Kim

Nga: Mentor Kikia Zhvillimet që po ndodhin tani në politikën shqiptare janë më të rëndësishmet që kanë ndodhur që nga vitet 1990-1992. Dhe kanë për...

Bërnabiq: BE nuk po bën asgjë, ose fare pak për situatën në Kosovë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Bashkimi Evropian, në këtë moment, “nuk po bën asgjë, ose po bën fare pak” në lidhje me...

Dojna Mema i bashkohet ‘Big Brother Vip’, zbulohet pozicioni që i është besuar

“Big Brother Vip” starton në fillim të tetorit. Edhe ky edicion do të drejtohet nga Arbana Osmani. Revista “Vip Magazine” ka zbuluar se Dojna Mema...

Asnjë i dënuar për atentatin tek ‘Komuna e Parisit’, lihen të lirë dajë e nip

Viktor Marku dhe Sebastian Mali, të cilët akuzoheshin për vrasjen e Hekuran Billës, janë liruar nga qelia. Me vendim të Gjykatës, nga ‘arrest me...

“Qeveritë të takohen më shpesh”, akademiku Rexhep Qosja mesazh Ramës dhe Kurtit

Në ceremoninë e vlerësimit nga Edi Rama me titullin “Kordoni i Madh me Yllin e Medaljes”, të zhvilluar në Prishtinë, akademiku i njohur Rexhep...