E mërkurë, 20 Janar, 2021
8 C
Tirana

Bora Zemani i la për ‘Top Channel’, Romeo Veshaj tregon çfarë do ndodhë me ‘Treshat’

Moderatorja Bora Zemani është larguar nga emisioni “Treshat”. Tashmë është bërë me dije se me nisjen e sezonit të ri televiziv, atë do ta shohim në “Top Channel”, në rubrikën “Përputhen”.

Romeo Veshaj, në një intervistë për “Revista Who”, ka bërë të ditur se së bashku me Donaldin po bëhen gati për sezonin e ri, i cili premton shumë surpriza.

Çfarë do të ndodhë me formatin në të cilin ju pamë sezonin e kaluar së bashku me Donaldin dhe Borën?

Ashtu sikurse e dinë të gjithë, Bora nuk është më pjesë e emisionit, me këtë rast i uroj shumë suksese dhe ne sigurisht që do vijojmë rrugëtimin tonë plot risi dhe surpriza këtë sezon të ri.

A e sheh veten në një format tjetër televiziv? Nëse po, çfarë?

Unë dhe Donaldi jemi duke punuar paralelisht për një projekt të dytë, i cili do të dalë në transmetim në javën e parë të tetorit. Është një “Late Night Show” mjaft popullor, tek i cili do të ngjisim në skenë dhe një aktore shumë të dashur të publikut shqiptar ndër vite. Do të jetë një “show”, që do të ketë në vëmendje gjithë familjen. Ju mbetet vetëm të prisni.

- Reklama -

Më shumë nga kategoria
Të fundit

Video/ Ronaldo shkruan historinë, Juventus fiton Superkupën e Italisë

Cristiano Ronaldo ka shkruar sonte historinë e futbollit botëror pasi u bë golashënuesi më i mirë i të gjitha kohërave pasi shënoi për Juventusin...

Bajernit i mjafton një penallti për të mbajtur kreun, Lajpcig bën detyrën

Mjaftoi një penallti në minutën e 13-të për t’i dhënë Bajernit fitoren e dytë radhazi. Robert Levandovski nuk gaboi nga pika e bardhë e...

Vetëvendosja garon në zgjedhjet e 25 prillit, nesër prezanton kandidatët e parë

Lëvizja Vetëvendosje në Tiranë do të marrë pjesë në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit. Ditën e nesërme, më 21 janar kjo forcë politike do të...

I përqafuar me bashkëshorten, Joe Biden mbërrin në Shtëpinë e Bardhë

Joe Biden ka mbërritur në Shtëpinë e Bardhë, ku do të fillojë orët e para të punës si President i SHBA, me firmosjen e...

Çfarë duhet të dini mbi historinë e Ditës së Përurimit të presidentit amerikan

E para Ditë e Përurimit në detyrë e presidentit të Shteteve të Bashkuara, ishte 30 prilli i vitit 1789, gjatë betimit të presidentit Xhorxh...